Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Nastolatek złapany z narkotykami. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 19-letni mieszkaniec gminy Kcynia. W samochodzie, którym kierował, policjanci znaleźli zabronione substancje. Wyniki badań laboratoryjnych rozstrzygną czy usłyszy również zarzut kierowania pod ich wpływem.

W piątek w nocy, krótko przed godz. 2.00 w policjanci zatrzymali osobowego volkswagena, którego tor jazdy sugerował, że jego kierowca może być pod wpływem alkoholu.

W pojeździe, oprócz 19-letniego kierowcy, podróżowało jeszcze dwóch pasażerów. Podejrzenia mundurowych wzbudziło ich nerwowe zachowanie. Podczas przeszukania samochodu policjanci znaleźli niewielką ilość białego proszku w woreczku z zapięciem strunowym. Mieszkaniec gminy Kcynia oświadczył, że jest to amfetamina, która jest jego własnością. Przyznał ponadto, że ją zażywał.

19-latek został zatrzymany. Pobrano od niego krew do badań laboratoryjnych. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Jeszcze tego samego dnia kierowca usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Wyniki badań laboratoryjnych rozstrzygną czy usłyszy również zarzut kierowania pod ich wpływem.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

ZŁODZIEJ OKRADŁ LOMBARD! MAMY NAGRANIE Z MONITORINGU! [FILM]

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wszedł do szpitala z siekierą. Zakłócał porządek. Mandatu nie przyjął

Krzysztof Czapul

POLICJA ZATRZYMAŁA PIJANEGO KIEROWCĘ! Miał 2,5 promila i jechał przez centrum Wągrowca! Grozi mu odsiadka i minimum 5 tys. zł grzywny

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej