Okno na Wągrowiec

Kultura Na luzie Relacje wideo Wiadomości Wydarzenia

Najnowszy TELEDYSK Agi, czyli „Jutro będzie nowy dzień” [ZOBACZ i POSŁUCHAJ]

Agnieszka Stanicka to nasza zdolna wokalistka. Właśnie ukazał się jej najnowszy teledysk.

Piosenka jest w sam raz na te trudne czasy. W „Jutro będzie nowy dzień” Aga śpiewa, że nie wolno się poddawać, że trzeba walczyć, choć czasem to jest tak bardzo trudne.

Jak zwykle Agnieszka mogła liczyć na grono bliskich jej osób, współpracowników. Teledysk nagrał i zmontował nieoceniony Radek Stasiewicz. Piosenka jest jego autorstwa, czyli słowa, muzyka oraz aranżacja muzyczna.

Wokal to oczywiście Agnieszka i Krzysztof Więckiewicz, który drugi raz podjął się współpracy z Radkiem po piosence pt. „Wągrowieckie klimaty”.

Klip nagrywany był w listopadzie, jak zawsze w naszych okoliach, tym razem w miejscowości Nadłmyn w gminie Skoki.

– Ogólnie klip miał wyglądać zupełnie inaczej, miał mieć krótką historię w tle,  lecz z powodu pandemii nagrywaliśmy w maksymalnie ograniczonej liczbie osób i  zrezygnowaliśmy z innych planów i pomysłów. Może uda się następnym razem – wyjaśnia Radek.

Dodajmy, że to już czwarty teledysk Agnieszki Stanickiej. Pierwszy był do piosenki pt. „Chcę zabrać Cię tam”, następnie była pastorałka pt. „Święta”,. W marcu ukazał się „Cios” i wczoraj „Jutro będzie nowy dzień”.

Czytaj także

Rozpoczęła się APELACJA od wyroku skazującego GRAŻYNĘ F. za NIEUDZIELENIE POMOCY i PORZUCENIE CIAŁA ukraińskiego pracownika w lesie pod Skokami

Remigiusz Priebe

Od jutra w gminie Skoki można ODDAĆ świąteczną choinkę

Redakcja

POŻAR: Spłonął samochód pod Skokami [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe