Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

NA ULICY UDERZYŁA DZIECKO I WULGARNIE JE WYZYWAŁA. POSTRONNE OSOBY WEZWAŁY POLICJĘ

Do tej sytuacji doszło kilka dni temu w Wągrowcu na ulicy Janowieckiej.

W ubiegły poniedziałek dwa podobne zgłoszenia odebrała wągrowiecka policja. Dwie różne, postronne osoby zgłosiły, że około godziny 17.00 w rejonie ulicy Janowieckiej kobieta tak pchnęła dziecko, że chłopczyk przewrócił się wraz z rowerkiem, na którym jechał. Dodatkowo kobieta do dziecka zwracała się używając wulgarnych słów.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji.

– Kobieta bardzo niechętnie rozmawiała z policjantami. 42-letnia wągrowczanka przyznała się, że krzyczała na dziecko i w nerwach popchnęła je. Tłumaczyła się, że nerwy jej „wysiadają”, bo dziecko jej nie słucha – wyjaśnia nam Dominik Zieliński z wągrowieckiej policji.

Policjanci pouczyli kobietę, że sposób wyładowywania swojej frustracji na niewinnym dziecku nie jest właściwym zachowaniem. Na miejsce interwencji wezwano ojca dziecka, któremu przekazano chłopca.

– Okoliczności interwencji zostały przez policjantów udokumentowane, a sporządzone materiały zostaną przekazane do Sądu Rejonowego w Wągrowcu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich, celem podjęcia merytorycznej decyzji w sprawie sprawowania opieki nad dzieckiem przez kobietę – tłumaczy Zieliński.

Czytaj także

Wągrowieccy strażacy dostaną ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Wojewódzka komenda ogłosiła przetarg

Remigiusz Priebe

SIATKÓWKA: Urodzony w Wągrowcu Jakub Czerwiński zadebiutuje w PlusLidze! Podpisał kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów [WIDEO]

Remigiusz Priebe

JAROSŁAW BERENDT CHCE, BY ANDRZEJ BARTKOWIAK ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM WĄGROWCA. Złożył projekt uchwały w tej sprawie

Remigiusz Priebe