Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA JAKICH MAŁO: To idealny teren pod galerię handlową [ZDJĘCIA]

Rodzaj:działka inwestycyjna
Lokalizacja:Wągrowiec, przy rondzie Gnieźnieńskim
Powierzchnia:2.3653 ha
Media:woda, kanalizacja sanitarna, gaz, prąd

Galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia, centrum sport-fitness, czy market budowlany – możliwości jest wiele, a oczekiwań mieszkańców jeszcze więcej.

W czasach rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej i napływu mieszkańców na peryferia Wągrowca, aż prosi się o stworzenie miejsca usług i handlu, które zaspokoi ich potrzeby konsumpcyjne. Takim właśnie miejscem może stać się teren mieszczący się przy rondzie Gnieźnieńskim w Wągrowcu.

Mieszkańcy czekają na galerię od lat!
O tym, że mieszkańcy Wągrowca czekają na galerie handlową z prawdziwego zdarzenia mówi się od lat. W tym dynamicznie rozwijającym się mieście brakuje centrum, w którym można by do późnych godzin wieczornych robić zakupy, a przy okazji zjeść coś w restauracjach lub skorzystać z klubu fitness albo „małpiego gaju” dla dzieci.

Aby te oczekiwania mieszkańców mogły się ziścić potrzebny jest dobry pomysł, ale również odpowiednio duża działka, która oprócz sporego, kilkupiętrowego budynku mogłaby pomieścić parking z licznymi miejscami postojowymi dla przyszłych klientów. Taki teren znajduje się przy obwodnicy Wągrowca – przy rondzie Gnieźnieńskim.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw ORLEN, a w najbliższym otoczeniu jest stacja paliw BP, Eurocash S. A., zakład produkcyjny LINDNER, MERX oraz Cukiernia Królewska Kilian.

Galeria handlowa to oczywiście nie jedyny pomysł na ciekawą inwestycję na tym terenie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy usługowej, w tym handel. Jeśli przyszły właściciel będzie chciał w tym miejscu wybudować market budowlany, centrum ogrodnicze lub dotyczące wyposażenia wnętrz mieszkań i domów to też nie będzie miał problemów z uzyskaniem na to zgody.

Tuż przy obwodnicy
Szukając miejsca pod inwestycję sprawdza się m.in. jego potencjał komunikacyjny, lokalizację oraz możliwości zagospodarowania. Dogodne położenie, bliskość miasta, ale przede wszystkim dostęp do dobrze rozbudowanej infrastruktury drogowej to podstawa.

Budując halę, market czy galerię należy zwrócić uwagę m.in. na dostępność do infrastruktury drogowej. Wszak od tego zależy szybkość dostarczenia produktu do potencjalnego odbiorcy.

W tym przypadku jest ona doskonała, gdyż wspomniana działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy miasta, przy rondzie Gnieźnieńskim. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób, bez zbędnego błądzenia po zatłoczonych ulicach miasta, będzie można dotrzeć do celu.

Warto wspomnieć, że w odległości ok. kilometra znajduje się prężnie rozwijające się osiedle zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowa jednorodzinna, którego mieszkańcy z pewnością będą stanowili dużą część potencjalnych klientów z racji szybkiego i wygodnego połączenia.

Działka objęta jest planem miejscowym co ułatwi i usprawni procedury pozwalające na rozpoczęcie budowy potencjalnej hali lub innego przedsięwzięcia z przeznaczeniem pod usługi, handel lub magazyny.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

„Święta godne, a nie głodne!”. Będzie wielkanocna zbiórka żywności

Redakcja

Gala MMA w Wągrowcu, czyli nasi wojownicy walczyli w klatce [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja