Okno na Wągrowiec

Kultura Na luzie Wiadomości Wydarzenia

NA IMPREZĘ: Znany artysta z WŁOSKIMI i FRANCUSKIMI przebojami wreszcie wystąpi u nas [ZAPOWIEDŹ]

BNP-misja-sam-800x600

Kilkakrotnie przekładany koncert Michała Bajora odbędzie się za miesiąc, w niedzielę 6 czerwca.

Ten koncert miał się odbyć już dawno temu, ale ze względu na pandemię przekładano go już kilka razy. Wreszcie mamy termin ostateczny. W niedzielę 6 czerwca o godzinie 18.00 Michał Bajor w sali wągrowieckiego Kina MDK wystąpi z nowym recitalem pn. „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”.

Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność.

Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczne włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19, które w większości nagrał na płycie po raz pierwszy. Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów, wybrał utwór „Edith” i francuską „May Way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci „Walca na tysiąc pas” Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się rozpoznawalny i popularny.

– To bardzo zróżnicowany repertuar, od przejmującej „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga, czy „Quando, quando”, aż po „Hymn miłości” Edith Piaf. Piosenki w pięknych, często nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włoskimi i francuskimi – czytamy na stronie tego artysty.

Czytaj także

W Wągrowcu podczas Mistrzostw Europy będzie STREFA KIBICA!

Redakcja

Kino MDK w Wągrowcu ze 121,5 tys. zł dofinansowania z PiSF!

Redakcja

COVID-19: Mamy JEDNO nowe ZAKAŻENIE w powiecie. Na kwarantannie 58 osób [RAPORT DZIENNY]

Redakcja