Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wiadomości

MOTO WĄGROWIEC: Nie organizujemy zakończenia sezonu motocyklowego. To inicjatywa osoby prywatnej

artdent baner

Konflikt w wągrowieckim środowisku motocyklistów?

Wągrowieccy motocykliści co roku w pierwszą niedzielę października paradą ulicami miasta kończyli oficjalnie sezon. W tym roku impreza miała się nie odbyć, ale…

Na Faceboooku Stowarzyszenie Moto Wągrowiec opublikowało dzisiaj oświadczenie, że z powodu pandemii COVID-19 nie organizuje zakończenia sezonu motocyklowego w trosce o bezpieczeństwo uczestników. Jednocześnie organizacja poinformowała, że zapowiadane zakończenie sezonu w roku 2020 jest inicjatywą osoby prywatnej.

My, jako stowarzyszenie, mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się na rozpoczęciu sezonu motocyklowego 2021 organizowanym przez Stowarzyszenie Moto Wągrowiec – napisał zarząd organizacji.

W związku z licznymi zapytaniami w temacie zakończenia sezonu motocyklowego w mieście Wągrowiec, my jako STOWARZYSZENIE…

Opublikowany przez Motocykliści Wągrowiec – Moto Wągrowiec Środa, 23 września 2020

Oświadczenie jest reakcją na imprezę, którą postanowił zorganizować znany wągrowiecki społecznik i motocyklista Krzysztof Wojtaszek. Na swoim fejsbukowym profilu ogłosił on w poniedziałek, że impreza się rozpocznie o godzinie 11 w niedzielę 4 października.

– Koleżanki i Koledzy, jak co roku w pierwszą niedzielę października spotykamy się na Rynku w Wągrowcu, aby symbolicznie zakończyć sezon motocyklowy 2020 – napisał Wojtaszek. W zaplanowanym przez niego programie przewidziano o godzinie 12.15 start parady i przejazd ulicami miasta do amfiteatru i tam spotkanie biesiadne „do ostatniego gościa”.

Hej, hej podawajcie dalej!!!!

Opublikowany przez Krzysztofa Wojtaszka Poniedziałek, 21 września 2020

Źródła: Motocykliści Wągrowiec, Krzysztof Wojtaszek
Zdjęcie: Zakończenie sezonu motocyklowego 2019 (archiwum OnW/ Marek Świdrak)

Czytaj także

Bezpłatne badanie USG aorty brzusznej [ZAPISY]

Redakcja

Kobieto, zapisz się i zbadaj. Będzie bezpłatna mammografia [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Na działkach dużym BASENOM mówią „NIE”. Komisja sprawdzi ich głębokość

Redakcja