Okno na Wągrowiec

Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

MILIONER Z WĄGROWCA JUŻ ODEBRAŁ PIENIĄDZE!

20 lutego w wągrowieckiej kolekturze przy ulicy Gnieźnieńskiej padła wygrana w Lotto Plus.

W czwartek 20 lutego w punkcie LOTTO przy ulicy Gnieźnieńskiej 28 w Wągrowcu padła „szóstka” warta równo 1 milion złotych! Szczęśliwe liczby to: 17, 22, 24, 31, 39, 48.

Nieznany dotąd zwycięzca, który nie chce się ujawniać, dołożył złotówkę do zakładu Lotto, by zwiększyć szansę na wygranie 1.000.000 zł. Graczowi do szczęścia wystarczyły tylko trzy zakłady na chybił trafił. Dodajmy, że w Wągrowcu to była pierwsza tak wysoka wygrana w Lotto. To pierwsza „szóstka” w naszym mieście.

Dzisiaj już wiemy, że zwycięzca swoją wygraną już odebrał. Dokładnie 900 tysięcy złotych (wygrana pomniejszona o 10-procentowy podatek).

 – Mogę potwierdzić, że wygrana została odebrana – mówi nam Dawid Kamiński z biura rzecznika prasowego totalizatora.

Totalizator chroni dane zwycięzców. Nie ujawnia więc kim są, gdzie mieszkają, nawet ich płci. To wszystko w celu zachowania ich anonimowości i bezpieczeństwa pieniędzy.

Nieoficjalnie wiemy, że wygrana została najpewniej odebrana w Poznaniu, a pieniądze przelano na konto osobiste „milionera”.

Na tej „szóstce” skorzystał również prowadzący punkt Lotto przy Gnieźnieńskiej. Jak przyznaje właściciel tej kolektury, po tej wygranej ruch w jego punkcie bardzo się zwiększył.  

Czytaj także

NIE BĘDZIE DOFINANSOWANIA DO WYMIANY PIECÓW! Wągrowiecka uchwała uznana za niezgodną z prawem

Remigiusz Priebe

Wągrowiec otwiera bazarek na Kasprowicza

Remigiusz Priebe

KILKUDZIESIĘCIU MEDYKÓW MUSI ZOSTAĆ PODDANYCH KWARANTANNIE Z POWODU PACJENTKI Z WĄGROWCA

Redakcja

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej