Okno na Wągrowiec

Gorący temat Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości

MILION ZŁOTYCH W LOTTO PLUS PADŁO WCZORAJ W WĄGROWCU!

Milionowa wygrana padła w zakładzie złożonym w wągrowieckiej kolekturze.

We wczorajszym losowaniu Lotto Plus, w punkcie LOTTO przy ul. Gnieźnieńskiej 28 w Wągrowcu padła „szóstka”! Wygrana jest warta równy 1 000 000 zł. Szczęśliwe liczby wylosowane 20 lutego w Lotto Plus to: 17, 22, 24, 31, 39, 48.

Żeby zagrać w Lotto Plus wystarczy dołożyć złotówkę do zakładu Lotto – wtedy zwiększamy szansę na wygranie 1 000 000 zł. Graczowi do pełni szczęścia wystarczyły tylko trzy zakłady na chybił trafił.

Jak podaje totalizator, dzięki czwartkowej wygranej w Lotto Plus lista Lottomilionerów liczy obecnie 1334. pozycje, a Wągrowiec pojawił się po raz pierwszy na liście miejscowości, w których padła „szóstka”.

– Warto także nadmienić, że tym razem nie odnotowano głównej wygranej w Lotto. Oznacza to, że już w najbliższą sobotę do wygrania będzie nawet 7 000 000 zł i gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. To jednak nie koniec emocji! W dzisiejszym losowaniu Eurojackpot do wygrania będzie nawet 100 000 000 zł! – informuje serwis organizatora zakładów.

Źródło: Lotto.pl

Czytaj także

POZYTYWNE BADANIA WODY W NASZYM AQUAPARKU! Jutro wodne królestwo znów otwarte

Krzysztof Czapul

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Historia o swingersach, niebezpiecznej zabawie przy kolacji oraz coś dla młodych widzów [ZWIASTUNY]

Krzysztof Czapul

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA INFORMUJE: Jutro będą wymieniać podzielniki centralnego ogrzewania [WYKAZ]

Krzysztof Czapul