Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 26 marca, godz. 12.00: 1 OSOBA JEST W SZPITALU, 167 OSÓB OBJĘTYCH JEST KWARANTANNĄ, A 56 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w kraju mamy 34 nowe przypadki zakażenia wirusem, z czego trzy w Wielkopolsce. W całej Polsce jest już ponad tysiąc zainfekowanych (1085). 15 osób nie żyje.

Nowi zakażeni w Wielkopolsce to kobieta w średnim wieku z powiatu ostrowskiego. W stanie dobrym przebywa w szpitalu w Kaliszu. Kolejna osoba to też kobieta w średnim wieku z powiatu pilskiego. Ona jest w stanie dobrym i przebywa w domowej izolacji. Niestety, trzecia osoba z Wielkopolski to 75-letni mężczyzna z powiatu kaliskiego, który zmarł w szpitalu w Kaliszu. Przyczyną zgonu nie był jednak COVID-19.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 26 marca 2020 roku:

–  1 osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj nie było nikogo); 167 osób objętych jest kwarantanną (wczoraj było tych osób 162). 56 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 49).

Czytaj także

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul

W naszym powiecie już tylko 25 OSÓB jest na kwarantannie

Krzysztof Czapul

KORONAWIRUS W POWIECIE: MNIEJ osób na kwarantannie

Krzysztof Czapul