serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Na luzie Wiadomości

KONKURS: Weź udział w… „pociągu do sztuki” i zgarnij nagrody


zatrudnie
artdent baner

„Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi” to temat trzeciej edycji konkursu Kolei Wielkopolskich pod nazwą „Pociąg do sztuki”. Ma on zachęcić do twórczego interpretowania i przedstawiania różnych miejsc w regionie Wielkopolski z perspektywy podróży Kolejami Wielkopolskimi.

Kolejna, wakacyjna, edycja konkursu Kolei Wielkopolskich ma zachęcić młodych ludzi, do twórczego interpretowania i przedstawiania pięknych, ciekawych, oryginalnych, ulubionych miejsc w Wielkopolsce, z perspektywy podróży pociągiem. – Okres wakacji jest idealny do podróżowania naszymi pojazdami, odkrywania nowych miejsc  i odwiedzania tych starych, ukochanych lokalizacji – mówi Dariusz Kaszyński, Naczelnik Wydziału Promocji Marketingu Kolei Wielkopolskich – Poprzednie edycje konkursu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i dzięki temu wiemy, jak wiele młodych ludzi z Wielkopolski ma talent plastyczny, graficzny – dodaje.

W tym roku zaproszono do współpracy Martę Peplińską, wielkopolankę, artystkę, która będzie nie tylko promowała konkurs, ale przede wszystkim oceniała nadsyłane prace. Sama artystka mówi, że maluje od dziecka i dlatego zupełnie naturalnie zajmuje się tym w swoim dorosłym życiu. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, ciekawych projektów, a proces tworzenia jej nietuzinkowych prac można śledzić na TikToku i Instargramie. – Technika wykonania pracy jest dowolna. Nie chcemy nikogo ograniczać. – mówi Patrycja Piotrowiak, specjalista ds. promocji i marketingu Kolei Wielkopolskich. – Praca Konkursowa musi jednak spełniać następujące  wymagania: format B1, 300 dpi, orientacja pionowa, praca musi posiadać tytuł – dodaje.

Konkurs rozpoczyna się 26 czerwca 2023 roku i trwa do 20 sierpnia 2023 roku. Prace konkursowe uczestnicy przesyłają na adres e-mail pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl. – Uczestnikiem konkursu może być osoba zamieszkująca lub ucząca się na terenie Wielkopolski – mówi Dariusz Kaszyński – Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej  – dodaje.

Prace konkursowe będą oceniane przez komisję pod kątem dbałości o szczegóły oraz kreatywnego podejścia do tematu. Zwycięzca otrzyma nagrodę – tablet graficzny HUION Kamvas Pro 16, uczestnicy konkursu, którzy zajmą drugie i trzecie, miejsce otrzymają drukarkę do zdjęć FUJIFILM Link Wide.

Źródło: Koleje Wielkopolskie

Czytaj także

Krystyna Urbańska nagrodzona w konkursie „Viva Seniorzy!”

Redakcja

Nasi wyróżnieni za strażacką kronikę [FOTO]

Redakcja

Hybrydowy szynobus będzie jeździł na trasie Poznań – Wągrowiec. Jest SZYBSZY i bardziej EKO [FOTO]

Redakcja