Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

Komfortowe MIESZKANIE PRZY PARKU do wynajęcia OD ZARAZ

BNP-misja-sam-800x600
Rodzaj:lokal mieszkalny
Lokalizacja:Poznań, ul. Sokoła
Powierzchnia:53,10 m²
Liczba pokoi2
Piętro3

Ciche, jasne i przestronne mieszkanie w pobliżu Parku Sołackiego to dobre miejsce na rozpoczęcie nowego życia w Poznaniu zarówno dla studentów jak i osób chcących przenieść się do większego miasta.

Wiele osób szukając pracy, własnego rozwoju lub po prostu chcąc korzystać z dobrodziejstw wielkich miast, szuka odpowiedniego miejsca „na start”. Nie zawsze ma się jednak przekonanie o słuszności wyboru, albo tyle odłożonych funduszy, aby od razu kupić własne mieszkanie.

Tu pojawia się pomysł, aby najpierw spróbować swoich sił na „jakiś czas”, a w tym przypadku najlepiej wynająć przytulne mieszkanie, które stanie się nowym domem.

Takim ośrodkiem życia może stać się mieszkanie położone przy ul. Sokoła w Poznaniu. Składa się ono z dwóch pokoi i kuchni w zabudowie. Jest ciche, a jasne kolory ścian, mebli i wykończenia sprawiają, że jednocześnie jest ono przestronne i przytulne.

Z pewnością dużym atutem tego miejsca jest położony w pobliżu Park Sołacki, do którego będzie można pójść na spacer i odprężyć się wśród zieleni. Wokół jest też wiele ścieżek rowerowych i pieszych, prowadzących m.in. nad Jezioro Rusałka, które cieszy się popularnością zwłaszcza w cieplejsze dni lata.

Ponadto z tej części Poznania, w której znajduje się mieszkanie, jest bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu znajduje się m.in. przystanek Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (PST), a także sklepy spożywcze „Biedronka” i „Żabka”.

W skład mieszkania wchodzą:

  • Kuchnia w zabudowie wyposażona w lodówkę, zmywarkę, płytę elektryczną, okap i piekarnik. Ponadto znajduje się w niej stół i cztery krzesła.
  • Łazienka posiada kabinę prysznicową, umywalkę, wc oraz pralkę.
  • Pokój mający 25 m2 z wyjściem na balkon.
  • Pokój mający 10 m2 z dużą, pojemną szafą w zabudowie.

Do mieszkania przynależy też pomieszczenie gospodarcze na parterze z osobnym wejściem. Ponadto znajduje się ono na terenie zamkniętym i posiada domofon, co stanowi dodatkowy element bezpieczeństwa.

Jeśli chciałbyś obejrzeć to mieszkanie, warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie je pokaże i o wszystkim opowie.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe