Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na luzie Społeczeństwo Wiadomości

Kiermasz Wielkanocny: wystawco, można się już zgłaszać

Organizatorzy zachęcają zwłaszcza rękodzielników oraz wytwórców artykułów spożywczych i cukierniczych.

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zwraca się do rękodzielników oraz wytwórców produktów spożywczych i cukierniczych do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym. Odbędzie się on w niedzielę, 24 marca, w Galerii Miejskiego Domu Kultury, w godzinach od 13:00 do 20:00.

Wystawcy, którzy chcą zgłosić swój udział w kiermaszu są proszeni o kontakt telefoniczny – 661 154 516 – od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00. Więcej informacji można także uzyskać na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury, na której znajduje się Regulamin Kiermaszu Wielkanocnego.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Czy TBS w Wągrowcu WRESZCIE będzie budować?

Krzysztof Czapul

39-latek OKRADŁ market w centrum Wągrowca i szarpał się z OCHRONIARZEM. Policja zatrzymała go kilka godzin później [FILM/FOTO]

Redakcja

POLICJA: zadbaj, aby dziecko było gotowe do drogi do szkoły

Redakcja