serpol praca

Okno na Wągrowiec
Edukacja Inne dyscypliny Społeczeństwo Sport Wiadomości Zdrowie

Już w sobotę: SALSATION IN BLUE dla autyzmu

Tańcząc i ćwicząc możesz włączyć się w obchody „niebieskiego miesiąca”.

Kwiecień jest światowym miesiącem wiedzy o autyzmie. To najlepszy czas, by przestać być zielonym w tym temacie.

Do zapoznania się z problematyką spektrum autyzmu zachęcają instruktorki salsation wraz z wągrowieckim niepublicznym przedszkolem Progressio – Centrum Wspomagania Rozwoju i Terapii Dziecka.

– W kwietniu bądź z Progressio. My będziemy razem z nimi spędzać wspólnie czas na zajęciach salsation. Jako instruktorki z Salsation fitness chcemy podzielić się z Wami naszą pasją do tańca – zachęcają dziewczyny, które przygotowały specjalny event.

Już w sobotę, 17 kwietnia od godziny 16. do 17.30 na Facebooku odbędzie się livestream z wykwalifikowanymi instruktorkami salsation: Olą Michalską (Salsation Elite Instructor), Olgą Horlą (Salsation Basic Instructor), Anną Ciemniecką (Salsation Basic Instructor) i Wiktorią Garnetz (Salsation Basic Instructor), które poprowadzą wyjątkowe, niebieskie zajęcia.

Może w nich wziąć udział dosłownie każdy chętny. Organizatorki mają jednak małą prośbę: – Zachęcamy do ubrania sportowych ubrań w kolorze niebieskim na czas ćwiczeń – napisały na stronie wydarzenia.

Transmisja nadawana będzie z poznańskiego klubu fitness Miód Cytryna, gdzie odbywają się regularne zajęcia salsation. Livestream będzie dostępny natomiast na stronie fejsbukowego wydarzenia, które znajdziesz TUTAJ.

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii, połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

Źródło: Salsation in blue

Czytaj także

POLICJA: Nowi dzielnicowi w Skokach i Wągrowcu

Redakcja

Burmistrz Wągrowca powołał komisję do rozwiązywania problemów alkoholowych

Redakcja

Okradali działki w Wągrowcu. Policja już ich złapała [FOTO]

Redakcja