Okno na Wągrowiec

Edukacja Wiadomości Wydarzenia

Jolanta Okoniewska dyrektorem SP nr 3 przez kolejny rok

BNP-misja-sam-800x600

W trybie pozakonkursowym burmistrz Jarosław Berendt przedłużył Jolancie Okoniewskiej powierzenie stanowiska dyrektora szkoły podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu do 31 sierpnia 2021 roku.

Podczas spotkania w ratuszu, które odbyło się wczoraj, w czwartek 23 lipca, burmistrz omawiał z dyrektor szkoły podstawowej nr 3 m.in. wizję funkcjonowania tej placówki oświatowej w nowym roku szkolnym, także w kontekście pozyskanych ostatnio środków z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz środków pozyskanych z Ministerstwa Finansów w wysokości blisko 55 tys. złotych z przeznaczeniem na dofinansowanie wyposażenia szkoły w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, geografia, fizyka).

Zgodnie z ustaleniami z poczynionymi w trakcie spotkania Burmistrza z rodzicami uczniów, środki te zostaną wykorzystane na doposażenie sal lekcyjnych SP nr 3 zlokalizowanych przy ulicy Klasztornej. Zakupione będzie m.in. dygestorium chemiczne, dzięki czemu dzieci uczące się w tym budynku nie będą już musiały być przewożone na zajęcia laboratoryjne do filii szkoły przy ulicy Letniej.

Źródło: wagrowiec.eu

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe

Z OSTATNIEJ CHWILI: Na wągrowieckiej Osadzie LĄDOWAŁ ŚMIGŁOWIEC LPR [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

ZMARŁY u nas 2 OSOBY chorujące na COVID-19. Mamy też 15 nowych ZAKAŻEŃ [RAPORT DZIENNY]

Krzysztof Czapul