Okno na Wągrowiec
Gospodarka Społeczeństwo Wiadomości

JEST PRACA! W sklepie spożywczym oraz w wędliniarskim autosklepie

Na pół etatu poszukują do pracy w spożywczaku, na pełen etat w autosklepie z wędlinami.

SKLEP SPOŻYWCZY W WĄGROWCU

Poszukujemy Panią do pracy w sklepie spożywczym w Wągrowcu. Praca od poniedziałku do piątku. Pani powinna być: miła, sympatyczna, zaangażowana i dyspozycyjna. I co najważniejsze, obowiązkowa oraz uczciwa. Praca na pół etatu z możliwością wydłużenia na cały etat. CV można wysłać na: sklep654@o2.pl

SPRZEDAWCA W MIĘSNYM AUTOSKLEPIE

Masarnia ” Wędliny Tradycyjne” zatrudni na stanowisko sprzedawca w swoim autosklepie.

Obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż wyrobów.

Wymagania: dokładność, sumienność, komunikatywność, punktualność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie i inicjatywa w pracy, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy: narzędzia niezbędne do pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie, praca na cały etat jak również dodatkowa, czas pracy: od środy do soboty.

CV prosimy przesyłać na adres email: wedlinytradycyjne@vp.pl lub dzwonić: 723 926 482

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

Czytaj także

Prestiżowe wyróżnienia dla wągrowieckich firm

Redakcja

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja