Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości

JEST PRACA: Ratusz zatrudni specjalistę

Urząd Miejski w Wągrowcu zatrudni specjalistę ds. komunikacji społecznej i promocji, który dołączy do zespołu Referatu Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta.

W ramach swoich obowiązków nowy urzędnik będzie zajmował się m.in. obsługą mediów społecznościowych, przygotowywaniem aktualności i obsługą działów oficjalnego serwisu internetowego miasta, a także przygotowywaniem wydarzeń oraz kampanii promocyjnych w kraju i za granicą.

Nowy pracownik powinien posiadać stosowne wykształcenie wyższe (w kierunku: komunikacja medialna, społeczna, wizerunkowa lub promocyjna, zarządzanie informacją, marketing, promocja, public relations, dziennikarstwo, politologia, filologia polska) oraz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe związane z kierunkami wykształcenia wyższego. Pełną listę wymagań, które spełnić powinien kandydat, jest opublikowana na stronie internetowej wągrowieckiego BIP.

Komplet dokumentów aplikacyjnych należy składać lub przesłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór – specjalista ds. komunikacji społecznej i promocji” (na kopercie należy podać: imię i nazwisko oraz adres do korespondencji) w terminie do 9 września 2019 r. do godz. 15:00 w Urzędzie  Miejskim w Wągrowcu – II piętro, pokój  202 (sekretariat), 62-100 Wągrowiec ul. Kościuszki 15a.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja