Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Piłka ręczna Sport Wiadomości Wydarzenia

GRAŁA NIELBA: Wygrana szczypiornistów. Piłkarze przegrali [SKRÓT]

artdent baner

Część kibiców „żółto-czarnych” ma powody do radości, część się smuci.

Dobrze w ten weekend poradzili sobie nasi piłkarze ręczni. Nielbiści na wyjeździe zmierzyli się z SMS Gdańsk. Niżej notowani rywale nie zrobili naszym zawodnikom większej krzywdy, bo już na przerwę „żółto-czarni” schodzili prowadząc 14-11. Ostatecznie zaś wygrali bardzo pewnie 35-24.

Najwięcej dla naszego zespołu rzucił Paweł Gregor (10 bramek), Dariusz Widziński i Paweł Duszyński (po 5 bramek). Nielba w tabeli jest teraz na 4 miejscu z 35 punktami na koncie. W najbliższą sobotę o godzinie 18.00 w swojej hali zmierzą się z drużyną z Elbląga.

W dużo gorszych nastrojach są zaś piłkarze, działacze i kibice naszych piłkarzy. Nielbiści na wyjeździe zagrali z ekipą Chemika Police i nieoczekiwanie przegrali 2-3, choć prowadzili już 2-0. Co gorsza, to porażka z niżej notowanym rywalem, który w tym sezonie jeszcze u siebie nie wygrał!

Po tej przegranej nielbiści w tabeli są na miejscu 13-tym, mając na koncie 36 punktów. Już w najbliższy piątek na swoim boisku „żółto-czarni” zagrają z drużyną Kotwicy Kołobrzeg. Łatwo nie będzie, bo to rywal z górnej części tabeli (10 pozycja i 41 punktów na koncie).  

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec. Fot. SMS Gdańsk

Czytaj także

Paweł Gregor NAJLEPSZYM strzelcem Ligi Centralnej!

Redakcja

Były piłkarz wągrowieckiej Nielby świętuje awans do I ligi

Redakcja

Zarząd Nielby chce 40 tys. zł od kibica-chuligana

Redakcja