Okno na Wągrowiec


Samorząd i polityka Wiadomości Wydarzenia

Dzisiaj sesja RADY MIEJSKIEJ. Radni SPOTKAJĄ się na ŻYWO [ZAPOWIEDŹ]

Już nie online, przed ekranami komputerów, ale w sali sesyjnej obradować będą wągrowieccy radni.

Przewodniczący rady miejskiej Jakub Zadroga tłumaczy, że większość rajców chciała takiego „żywego” obradowania, mając dość spotkań online. Zadroga wyjaśnia, że  zaapeluje o maseczki, o zachowanie możliwych odstępów, a przed wejściem dezynfekcję.

Sesja jak zwykle rozpocznie się o godzinie 16.00  w sali sesyjnej przy ulicy Kościuszki w Wągrowcu. A dzisiaj radni pochylą się nad informacją o przebiegu wykonania budżetu Miasta Wągrowca, o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz informacji o przebiegu wykonania planów finansowych samorządowych instytucji kultury za I półrocze tego roku.

Zajmą się również zmianami w Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Wągrowca na lata 2020-2033 i zmianami w tegorocznym budżecie miasta. Projekt uchwały o zmianie uchwały w sprawie opłaty targowej. Obradować będą też nad uchwałą w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasoby Gminy Miejskiej Wągrowiec i projektem uchwały w sprawie współdziałania Gminy Miejskiej Wągrowiec i Gminy Wągrowiec przy realizacji zadania polegającego na wyznaczeniu obszaru i granic aglomeracji Wągrowiec.

Czytaj także

MIASTO ZATŁOCZONE: Po decyzji o zamknięciu cmentarzy WĄGROWCZANIE RUSZYLI NA GROBY

Remigiusz Priebe

Trwa RENOWACJA zabytkowych GROBOWCÓW na cmentarzu starofarnym w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

Redakcja

SKATEPARK powstanie. Radni SPRZECIW mieszkańców odrzucili, ale będzie dyskusja o Parku 600-lecia

Krzysztof Czapul