Okno na Wągrowiec

Do kina Gorący temat Na imprezę Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

DZIEŃ ZAKOCHANYCH: W Aquaparku, restauracji, na lodowisku, kinie, a może w bibliotece!

Nie macie pomysłu jak spędzić dzisiejsze Walentynki?

WĄGROWIECKI AQUAPARK

Blask świeć, czerwone balony w kształcie serc oraz słodki poczęstunek – a to wszystko z myślą o zakochanych. W piątek, 14 lutego, Aquapark zamieni się na kilka godzin w romantyczny, malowniczy obiekt, w którym zakochani będą mogli spędzić mile czas. Ponadto w Walentynki odbędą się trzy darmowe seanse saunowe o godz. 19, 19.45 i 20.30. A o gorącą atmosferę zadba nasz profesjonalny saunamistrz Mateusz.

ŚWIĘTY WALENTY NA LODOWISKU

Z okazji Dnia Zakochanych każda para, która przyjdzie na wągrowieckie lodowisko  w piątek 14 lutego zapłaci tylko za jedną osobę, druga wchodzi całkowicie za darmo.

RESTAURACJA KONOBA

Nie tak dawno otwarta tawerna, oferująca kuchnię południa Europy zaprasza do siebie na romantyczną kolację. Dla wszystkich romantycznych np. pizza, wyjątkowo tego dnia w… kształcie serca i włoski niespodziankowy deser.

SKLEP NIKIEL

Kto chce ukochaną osobę obdarować niezwykłym prezentem, ten powinien udać się do sklepu „Nikiel” przy wągrowieckim Rynku. Co tam znajdziemy? Oprócz przemiłej obsługi także różnorakie maskotki walentynkowe, ale również… duży wybór gier i nie tylko.

ZAJAZD ŁAKINA

Specjalne menu dla zakochanych oferuje również „Zajazd Łakina”. A co tego dnia tam zjemy? Krem z pomidorów, makaron z krewetkami w sosie śmietanowym, indyk w szynce, beza z kremem śmietanowym i sosem malinowym.

BIBLIOTEKA W SKOKACH

Taka randka tylko w Bibliotece. Wszystkich zakochanych w książkach – serdecznie zaprasza skocka biblioteka. Wszystkich chętnych do poczytania tekstów o miłości, zapraszamy do zgłaszania się w bibliotece osobiście lub telefonicznie: 618242281, 798824520.

KINO ZAPRASZA NA FILM „365”

Kto chce spędzić romantyczny wieczór w zacisznym półmroku sali kinowej, ten może wybrać się na głośny, skandalizujący polski film pt. „365”. Seanse w wągrowieckim kinie (sala duża i mała) w piątek o godzinach: 18.00, 19.00 i 20.30.

Czytaj także

URZĄD SKARBOWY INFORMUJE: Wsparcie dla firm w ramach Tarczy Finansowej

Redakcja

W NASZYM POWIECIE NIE MA NOWYCH PRZYPADKÓW KORONAWIRUSA. Tylko jedna zakażona osoba. Mniej osób w kwarantannie

Krzysztof Czapul

POZYTYWNE BADANIA WODY W NASZYM AQUAPARKU! Jutro wodne królestwo znów otwarte

Krzysztof Czapul