Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Seanse w salach oraz w plenerze [ZWIASTUNY]

Repertuar kina MDK w Wągrowcu i kina Za Rogiem w Mieścisku na weekend. 

UWAGA! Podczas seansów obowiązują określone obostrzenia.

Oto one: zakrywanie ust i nosa prez widzów. Na sali nie więcej niż połowa miejsc może być zajęta (naprzemiennie). Zachowanie jednego wolnego miejsca nie dotyczy: widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13 roku życia; widza, który uczestniczy w pokazie osobą z niepełnosprawnościami; osób wspólnie zamieszkujących w gospodarstwie domowym.

KINO MDK W WĄGROWCU

TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 20.00. Niedziela, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

„Tylko sprawiedliwość” to przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona (Jordan) i jego walki o sprawiedliwość, która przejdzie do historii. Jako absolwent Harvardu, Bryan mógł przebierać w lukratywnych ofertach pracy. Zamiast tego udaje się do Alabamy, żeby reprezentować niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na rzetelnego obrońcę.

MÓJ PRZYJACIEL UFIK

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 15.00. Niedziela, godz. 14.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dla dzieci do 6 lat – 13 zł.

Mały Willy przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tu nie z tej ziemi, ale jego największym odkryciem jest Ufik – niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszą w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

NOC ŻYWEJ DEB – KINO PLENEROWE

Piątek, 26 czerwca, godzina 22.00. PARKING PRZY BLOKU OS. KOLEJOWE 6. WSTĘP WOLNY

 Deb – będąca główną bohaterką budzi się w mieszkaniu Ryana – najprzystojniejszego mężczyzny w mieście . Niewiele pamięta z tego co działo się minionej nocy. Ryan z kolei jest zaręczony, dlatego też chce, aby Deb jak najszybciej wyszła od niego. Sytuacja komplikuje się gdy po opuszczeniu mieszkania odkrywają, że miasto opanował apokaliptyczny atak zombie. Połączeni chęcią przeżycia kierują się do domu ojca Ryana licząc, że tam znajdą schronienie.

RICHARD JEWELL

MAŁA SALA: sobota, godz. 18.30. Niedziela, godz. 17.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

To oparty na prawdziwej historii film w reżyserii Clinta Eastwooda, który uświadamia nam, co się stanie, gdy medialne fakty przesłonią prawdę. „W Centennial Park jest bomba. Macie trzydzieści minut”. Świat po raz pierwszy usłyszał o Richardzie Jewellu, pracowniku ochrony, kiedy ten zgłosił znalezienie ładunku wybuchowego podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

ZAWÓD: KOBIECIARZ

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 17.30. Niedziela, godz. 16.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Alex ( Kad Merad ) wiedzie wygodne i leniwe życie u boku wyjątkowo zamożnej kobiety. Aż pewnego dnia, po wspólnych 25 latach, Denise porzuca go dla innego i Alex traci wszystko. Szukając dachu nad głową, musi odnowić kontakty z siostrą i… jak najszybciej uwieść jakąś inną bogatą panią, bo niestety nic innego robić nie potrafi, nie ma żadnego zawodu, a w dalszym ciągu jest, a przynajmniej tak mu się wydaje, niezłym ciachem.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

YULI

Piątek, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Carlosa Acosty, słynnego kubańskiego baletmistrza, z samym artystą w roli głównej. Jako dziecko Yuli (przydomek tancerza nadany mu przez ojca) nie wykazuje szczególnego zainteresowania ani edukacją, ani tańcem.

PLAYMOBIL FILM

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Charlie wciąż zadręcza siostrę Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL, jednak dziewczyna traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL.

BOŻE CIAŁO

Niedziela, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim w małym miasteczku na południu Polski.

Czytaj także

Wągrowieccy strażacy dostaną ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy. Wojewódzka komenda ogłosiła przetarg

Remigiusz Priebe

SIATKÓWKA: Urodzony w Wągrowcu Jakub Czerwiński zadebiutuje w PlusLidze! Podpisał kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów [WIDEO]

Remigiusz Priebe

JAROSŁAW BERENDT CHCE, BY ANDRZEJ BARTKOWIAK ZOSTAŁ HONOROWYM OBYWATELEM WĄGROWCA. Złożył projekt uchwały w tej sprawie

Remigiusz Priebe