Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Historia o swingersach, niebezpiecznej zabawie przy kolacji oraz coś dla młodych widzów [ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

UWAGA! Podczas seansów obowiązują określone obostrzenia.

Oto one: zakrywanie ust i nosa prez widzów. Na sali nie więcej niż połowa miejsc może być zajęta (naprzemiennie). Zachowanie jednego wolnego miejsca nie dotyczy: widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13 roku życia; widza, który uczestniczy w pokazie osobą z niepełnosprawnościami; osób wspólnie zamieszkujących w gospodarstwie domowym.

KINO MDK W WĄGROWCU

SWINGERSI

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 19.00..

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

NAPRZÓD

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 14.00, godz. 16.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł,dzieci do 6 lat 13 zł

Akcja filmu Naprzód rozgrywa się w świecie fantastycznym, gdzie dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Ian i Barley otrzymują na 16. urodziny Iana zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

CHŁOPIEC Z BURZY

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Mały Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany… Tak zaczyna się wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z pelikanem zwanym Panem Percivalem..

(NIE)ZNAJOMI

Niedziela, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Polska wersja wielkiego włoskiego przeboju „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Siedmioro przyjaciół znających się praktycznie od dziecka spotyka się na kolejnej kolacji. Nowa przyjaciółka jednego z nich wpada na pomysł zabawy.

Czytaj także

KILKA LAT OKRADAŁ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ I JEJ RODZINĘ!

Remigiusz Priebe

BŁĘDY W PROJEKCIE: BUDŻET OBYWATELSKI WĄGROWCA ZAMIAST NA ROK 2021, TO JEST NA 2020 i 221?!

Redakcja

TAK POJECHAŁ CIĘŻARÓWKĄ, ŻE AŻ POGUBIŁ CEGŁY

Krzysztof Czapul