Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO JEST GRANE w naszych kinach? [REPERTUAR/ZWIASTUNY]

BNP-misja-sam-800x600

Repertuar kina MDK w Wągrowcu oraz kina Za Rogiem w Mieścisku na piątek. 

KINO MDK W WĄGROWCU

NOCNY KONWÓJ

DUŻA SALA: piątek, godz. 20.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Virginie, Erik i Aristide to trójka policjantów, którzy na co dzień stawiają czoła przestępstwom i przemocy paryskich ulic. Pewnej nocy stróże prawa otrzymują nietypowe zadanie – mają eskortować nielegalnego imigranta na lotnisko, skąd zostanie deportowany do swojej ojczyzny. Po drodze Virginie odkrywa, że więzień zostanie poddany karze śmierci po powrocie do swojego kraju

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI

MAŁA SALA: piątek, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak.

SOUND OF METAL

DUŻA SALA: piątek, godz. 18.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą.

CO W DUSZY GRA

DUŻA SALA: piątek, godz. 16.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 z, dzieci do 6 lat 13 zł.

Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

SUGAR MAN

Piątek, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Outsider? Pechowiec? Samobójca?

Podobno podczas ostatniego koncertu podpalił się na scenie i spłonął na oczach publiczności. Nie, strzelił sobie w głowę! Nieprawda, przedawkował i zmarł w więzieniu…

Poeta miejskiego getta. Mówili o nim, że jako tekściarz przerasta Boba Dylana. Miał być gwiazdą… ale coś poszło nie tak. Przepadł bez śladu, jednak jakimś sposobem jego płyta „Cold Fact” dotarła do RPA i zyskała miano jednego z najlepszych albumów wszech czasów. Zainspirował tam całe pokolenie, a jeden z jego utworów stał się hymnem buntu w najbardziej ponurych czasach apartheidu.

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe