serpol praca

Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wiadomości

Będzie zbiórka zużytego sprzętu i dużych odpadów

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu informuje mieszkańców o wyznaczonych przez Urząd Miejski w Wągrowcu i wągrowiecki oddział REMONDIS-u terminach zbiórki poniższych odpadów:  

piątek, 9 lutego: zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

piątek, 8 marca: zbiórka odpadów wielkogabarytowych (bez ceramiki łazienkowej, brodzików, wanien, kabin prysznicowych itp.  bez opon samochodowych).

Każdy mieszkaniec, chcący pozbyć się tych uciążliwych odpadów, powinien wystawić je dzień wcześniej niż wyznaczona zbiórka lub najpóźniej do godz. 7.00 wyznaczonego dnia w miejscu (przy śmietnikach), w którym regularnie są wystawiane pozostałe odpady.

Administracja Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu przypomina o zakazie wystawiania odpadów wielkogabarytowych przy śmietnikach poza terminami wyznaczonymi, tereny są monitorowane.

WAŻNE:

OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO TYCH WYTYCZNYCH ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KOSZTAMI WYWOZU I UTYLIZACJI ODPADÓW.

Jednocześnie SM informuje, że należy samodzielnie dokonać odstawienia tych oraz innych odpadów poza wyznaczonymi terminami do PSZOK przy ul. Skockiej 13A, od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00 oraz sobotę od 9.00 do 13.00.      

Źródło: SM w Wągrowcu

Fot. ilustracyjne „OnW’

Czytaj także

JEST PRACA: Burmistrz szuka urzędnika do… egzekucji

Redakcja

WAŻNE: Mobilne biuro ENEA nadal nieczynne

Redakcja

UWAGA! Awaria i brak wody na kilku ulicach w Wągrowcu

Redakcja