Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Komunikacja Na sygnale Wiadomości

Auto uderzyło w słup. Doszło do awarii oświetlenia na odcinku obwodnicy

Do tego zdarzenia doszło wczoraj w Wągrowcu.

Poniedziałek, 5 maja. Około godziny 16.00 tuż przy Rondzie Skockim samochód osobowy nagle wypadł z drogi i uderzył w uliczną latarnię.

– W związku z kolizją drogową awarii uległo oświetlenie uliczne na odcinku od Ronda Skockiego do mostu, na odcinku w kierunku ulicy Rogozińskiej. Przez pewien czas mogą tam występować braki w oświetleniu – wyjaśniają miejscy urzędnicy.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul