Okno na Wągrowiec
Na luzie Wiadomości

Auto Moto Zlot 2023: Spotkanie miłośników motoryzacji w szlachetnym celu

artdent baner

21 maja plac przy ulicy Sportowej w Gołańczy stanie się prawdziwą mekką dla wszystkich miłośników motoryzacji. Po raz drugi odbędzie się tam Auto Moto Zlot.

Jak wyjaśniają organizatorzy, zlot ma na celu zebranie jak największej ilości miłośników motoryzacji, nie tylko z Gołańczy, ale także z regionu. To nie tylko okazja do pokazania swojego pojazdu i wymiany doświadczeń. To również okazja do zrobienia czegoś dobrego dla innych.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka dla Marcelinki Zorackiej, która potrzebuje wsparcia na leczenie i rehabilitację. Ta szlachetna inicjatywa pokazuje, że miłość do motoryzacji może łączyć się z troską o innych.

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla uczestników, widzów, a nawet dla dzieci. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Zlot rozpocznie się 21 maja o godzinie 13.00 na placu przy ulicy Sportowej w Gołańczy (przy stadionie). Zarezerwuj ten czas w swoim kalendarzu i weź udział w tym niezapomnianym wydarzeniu, które połączy pasję motoryzacyjną z troską o innych.

Wydarzenie organizowane jest przez Auto Fanów Gołańcz i Dzikie Szakale Gołańcz.

Źródło: Miasto i Gmina Gołańcz

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

Grzegorz Kupczyk akustycznie zaśpiewa TURBO! [FILM]

Redakcja

Operetka dla dzieci w Grylewie i Gołańczy [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

WAŻNE: Nie będzie wody w jednej z miejscowości w gminie Skoki

Redakcja