Okno na Wągrowiec
Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

Art DENT to połączenie gabinetu stomatologicznego i pracowni protetycznej w jednym miejscu

NOWOŚĆ: czegoś takiego jeszcze w Wągrowcu nie było! A do tego jeszcze atrakcyjne ceny, promocje i niezwykle przyjazna atmosfera.

– Moje wielkie marzenie prowadzenia pracowni doprowadziło mnie do otwarcia tego gabinetu. Otworzyłam go z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług, połączonych z komfortem i miłą atmosferą – przyznaje właścicielka Danuta Bartz, która uruchomiła w Wągrowcu Art DENT, pierwsze w Wągrowcu miejsce, które łączy w sobie gabinet stomatologiczny i pracownię protetyczną.

Danuta Bartz przyznaje, że stomatologia to jej wielka pasja, której chętnie się oddaje i poświęca. Nic więc dziwnego, że bardzo dba się tam o przyjazną atmosferę i bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. A zapewniają to świetni stomatolodzy i protetycy, którzy tworzą zespół Art DENT-u. To zespół lekarzy i specjalistów, nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, nie ustępując kroku tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie, jaką jest medycyna, najwyższej jakości innowacyjny sprzęt oraz pasja, zaangażowanie i empatia.

Art. DENT mieści się w samym centrum Wągrowca, ale przy cichej uliczce Nad Nielbą. Łatwo tam dojechać samochodem, dojść pieszo lub dotrzeć rowerem (obok przebiega ulubiona przez wągrowczan ścieżka rowerowa.

A co świadczy ten wyjątkowy gabinet?

Zakres usług jest ogromny. Oferta to oczywiście stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, implantologia, chirurgia stomatologiczna, protetyka stomatologiczna. Na miejscu wykonywany jest  rentgen zębów i leczenie w znieczuleniu komputerowym. 

W tym świetnie wyposażonym gabinecie możemy liczyć na atrakcyjne ceny, rabaty i promocje. Do końca lutego możemy tam skorzystać z promocji WALENTYNKOWEJ „W PARZE TANIEJ”, co oznacza, że za 2 osoby zapłacimy tylko 400 zł (ta usługa oferuje profesjonalny zabieg higienizacji).

* skaling: usuwanie złogów oraz kamienia nazębnego

* piaskowanie: usuwanie osadów oraz przebarwień nazębnych

* polerowanie: wygładzanie powierzchni zęba.

Warto pamiętać, że zabieg higienizacji powinno się wykonywać raz na pół roku.

– Zadbajcie wraz z partnerem, przyjacielem czy rodzicem o stan waszego uzębienia – zachęca pani Danuta.

Inna ciekawa oferta tego gabinetu to usługa protezy zębowej – cena 500 zł. Gabinet oferuje perfekcyjne dopasowanie, najwyższą trwałość i komfort użytkowania!

Szukasz gabinetu stomatologicznego lub pracowni protetycznej? Art DENT to jest to!

DANE TELEADRESOWE

STOMATOLOGIA-PROTETYKA, ul. Nad Nielbą 50, Wągrowiec, tel. 507 006 497.

Czytaj także

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK: Po wyborach wraca stare, czyli nasz powiatowy kabaret

Krzysztof Garnetz

Koncert duetu organowego Colloque des Claviers [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Najpierw kradli czereśnie na oczach właścicieli i ich obrażali. Później porwali telefon i uciekli. Policja ich złapała

Redakcja