Okno na Wągrowiec
Na luzie Pływanie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Aquapark zachęca promocjami i rabatami. Sprawdź jakimi

50 procent rabatu na bilet na basen i do groty solnej, zniżki dla osób powyżej 40. roku życia, saunowanie w cenie biletu basenowego.

W wągrowieckim wodnym królestwie od października ruszyły promocje.

SAUNA

Zmianie uległy godziny, podczas których można skorzystać m.in. z sauny w cenie biletu basenowego. Sauna w cenie biletu obowiązuje w dniach i godzinach:

środa: 18:00 – 21:30

sobota: 8:00 – 16:00

niedziela: 8:00 – 11:00

GROTA SOLNA

W październiku za pobyt w wyjątkowej jaskini w wągrowieckim Aquaparku zapłacimy tylko połowę ceny biletu. Z terapii solnej korzystać może prawie każdy, bez ograniczeń wiekowych.
– Godzina przebywania w jaskini dobrze robi osobom starszym. Mogą z niej korzystać także osoby z małymi dziećmi – nawet z niemowlętami. Nie ma obawy, że kilkulatki będą się nudzić. W grocie mają bowiem do dyspozycji plastikowe zabawki, dzięki którym dzieci mogą bawić się solą jak piaskiem. Pobyt w jaskini jest korzystny również dla kobiet w ciąży. Wdychane pierwiastki lekko obniżają ciśnienie, sól pochłania nadmiar wody z opuchniętych kończyn, a przyjemna muzyka i szum fal uspokajają mamę i dziecko – zachęcają pracownicy wągrowieckiego Aquaparku.

BASEN

W październiku w Aquaparku można skorzystać z basenu za pół ceny. To promocja, dzięki której za bilet na basen zapłacicie jedynie 50 procent.
Promocja obowiązuje od października w następujących dniach i godzinach:

czwartki: 12:00 – 14:00

piątki: 12:00 – 14:00

Uwaga, promocje łączą się.

Także dla osób, które mają powyżej 40 lat wągrowiecki Aquapark ma kolejną promocję. Od października w każdy czwartekdwie osoby w wieku powyżej 40 lat mogą skorzystać z biletu na 1,5 godziny, za który zapłacą 15 zł.

Więcej czytaj http://www.aquapark.wagrowiec.eu/

Fot. Aquapark Wągrowiec

Czytaj także

Kilka razy był zatrzymywany przez policję. Miał dwa sądowe ZAKAZY jazdy. Teraz trafi za KRATKI!

Redakcja

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Skockiej w Wągrowcu

Redakcja

Gwiazdą wągrowieckiej Rock Nocy słynny Proletaryat! [POSŁUCHAJ]

Krzysztof Czapul