Okno na Wągrowiec
Na luzie Piłka nożna Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

AP Calcio mistrzem ligi OZPN Piła w trzech kategoriach wiekowych!

W okręgu pilskim nie ma takiego zespołu, który aż w trzech kategoriach wiekowych byłby na szczycie (w szkoleniu do 12. roku życia).

Podopieczni Trenera Dawida Jasińskiego w roczniku 2007 zdeklasowali ligowych rywali wygrywając 1 ligę OZPN Piła. Rok młodsi koledzy, których również prowadzi trener Dawida Jasiński nie mieli sobie równych. W grupie eliminacyjnej wygrali swoją grupę osiągając bardzo dużą przewagę nad rywalami. Podobnie było z fazą finałową, która odbyła się we wtorek 11 czerwca w Gołańczy. AP Calcio Wągrowiec z kompletem zwycięstw zajęło pierwsze miejsce i okazały puchar za mistrza rozgrywek wręczył Prezes OZPN Piła Adam Luboński.

Rocznik 2011 w AP Calcio Wągrowiec  prowadzi trener Maciej Hudziński. Jego zespół wygrał swoją grupę eliminacyjną i ten sukces powtórzył również w finałowych rozgrywkach, będąc jako jedyni zespołem niepokonanym w całych rozgrywkach.  Zwycięzcy lig będą reprezentować swój okręg, Miasto i co za tym idzie również cały nasz powiat w mistrzostwach wojewódzkich. W każdym turnieju spotka się 5 najlepszych zespołów w całym województwie Wielkopolskim.

W szkoleniu dzieci i młodzieży prym w mieście i okolicy należy do Akademii Piłkarskiej Calcio Wągrowiec. Nabór w Akademii Piłkarskiej Calcio jest już od 4-go roku życia. Jeżeli Twoje dziecko lubi piłkę nożną, chce rozwijać się po przez sport skontaktuj się z trenerem i koordynatorem Dawidem Jasińskim 603-083-937.

Warto nadmienić, że w kategorii rocznika 2009 w I lidze (najwyższy poziom rozgrywkowy) AP Calcio Wągrowiec uplasowało się na 3 miejscu, co również jest sukcesem klubu z naszego miasta.

Czytaj także

Ogrzewasz prądem? Złóż wniosek o dodatek!

Redakcja

Agata Bucka została kierownikiem wydziału ochrony środowiska w urzędzie miejskim w Wągrowcu

Redakcja

W szkole muzycznej zagrają… romantycznie

Redakcja