Okno na Wągrowiec

Fotoreportaże Na imprezę Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ALE IMPREZA: Rodzice świetnie się bawili i na sprzęt dla dzieci się zrzucili! [ZDJĘCIA]

W sobotę 8 lutego odbyła się szkolna zabawa karnawałowa, zorganizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni za przemiłe słowa od Was, a jednocześnie szczęśliwi i zadowoleni, że mimo kilku przeciwnościom losu daliśmy radę, że w tak krótkim czasie udało się wszystko przygotować – czytamy na fejsbukowym profilu wągrowieckiej „jedynki”.

Rada Rodziców dziękuje za pomoc wszystkim, którzy włożyli swój wkład w organizację zabawy. Rodzicom za pomoc w wystroju sali, za ciasta, dostarczone fanty. Za to, że byli i bawili się razem, wspierając przy tym szkołę.

– Pani Ani Żelazowskiej dziękujemy za świetne układy taneczne, DJ Pro-Mix oraz Michael Dave – było super. Serdeczne podziękowania dla naszego szkolnego kucharza – panie Krzysztofie, było przepysznie. Dziękujemy również naszym wszystkim darczyńcom za przekazane rzeczy na licytacje i losy – wymieniają organizatorzy tej udanej zabawy.

Dodajmy, że pieniądze uzbierane podczas zabawy, Rada Rodziców planuje przeznaczyć miedzy innymi na brakujący szkole sprzęt sportowy.

Źródło: FB SP 1 Wągrowiec

Czytaj także

ROSZADY W RATUSZU: PROMOCJA zajmie się też… ZDROWIEM. NOWY SZEF w wydziale inwestycji. PRZEJŚCIA z wydziału do wydziału

Krzysztof Czapul

KONKURS: Hej, młodzieży! Wymyślcie… KOMIKS! A możecie coś wygrać

Krzysztof Czapul

UWAGA! Więcej policjantów patroluje ulice, parki, tereny rekreacyjne. Tam nie powinno być nikogo! [FILM]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej