Okno na Wągrowiec

Fotoreportaże Na imprezę Na luzie Na własne oczy Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ALE IMPREZA: Rodzice świetnie się bawili i na sprzęt dla dzieci się zrzucili! [ZDJĘCIA]

W sobotę 8 lutego odbyła się szkolna zabawa karnawałowa, zorganizowana przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni za przemiłe słowa od Was, a jednocześnie szczęśliwi i zadowoleni, że mimo kilku przeciwnościom losu daliśmy radę, że w tak krótkim czasie udało się wszystko przygotować – czytamy na fejsbukowym profilu wągrowieckiej „jedynki”.

Rada Rodziców dziękuje za pomoc wszystkim, którzy włożyli swój wkład w organizację zabawy. Rodzicom za pomoc w wystroju sali, za ciasta, dostarczone fanty. Za to, że byli i bawili się razem, wspierając przy tym szkołę.

– Pani Ani Żelazowskiej dziękujemy za świetne układy taneczne, DJ Pro-Mix oraz Michael Dave – było super. Serdeczne podziękowania dla naszego szkolnego kucharza – panie Krzysztofie, było przepysznie. Dziękujemy również naszym wszystkim darczyńcom za przekazane rzeczy na licytacje i losy – wymieniają organizatorzy tej udanej zabawy.

Dodajmy, że pieniądze uzbierane podczas zabawy, Rada Rodziców planuje przeznaczyć miedzy innymi na brakujący szkole sprzęt sportowy.

Źródło: FB SP 1 Wągrowiec

Czytaj także

UWAGA! DRZEWA SPADŁY NA ULICE! Jedno przygniotło samochód. Droga jest zablokowana. Inne spadło na moście przy Rynku [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Kolejne paczkomaty stanęły w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

GROŹNA „ZABAWA” NA TORACH: Nastolatki układały kamienie tuż przed jadącym szynobusem

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej