Okno na Wągrowiec
Do kina Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

A co tam zagrają w Kinie?

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu, Mieścisku i kina objazdowego w Damasławku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

BYŁ SOBIE PIES 2. 4 października, godz. 16.00, 18.15, 5 października, godz. 15.30, 18.00, 6 października, godz. 12.00, 15.30. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ.

CZARNY MERCEDES. 4 października, godz.20.30, 5, 6 października 20.15. Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

W podejrzanych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) – piękna żona szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej podczas okupacji z Niemcami Granatowej Policji.

MILES DAVIS. IKONA JAZZU. 6 października, godz. 18.00. Bilety: 13 zł.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=8htHDkT3oYk

Niewielu muzyków jazzowych osiągnęło status nieśmiertelnej gwiazdy światowego formatu: twórca „Kind of Blue” był niewątpliwie jednym z nich. Film gromadzi znane i nieznane fakty związane z Milesem Davisem, który zapisał się w historii nie tylko jako wybitny trębacz, twórca cool jazzu i niestrudzony eksperymentator, ale także autor muzyki filmowej.

KINO OBJAZDOWE W DAMASŁAWKU.

JOKER, godz. 16.00.

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines.

Nieznajomi, 18.30.

Grupa przyjaciół postanawia, że do końca kolacji wszystkie rozmowy telefoniczne mają być w trybie głośnomówiącym, a smsy  – odczytywane.

Polityka, 20.00.

Spojrzenie na zachowania polskich polityków, gdy kamery są wyłączone.

Bilety wyłącznie po rezerwacji telefonicznej – tel. 797 358 360 Normalny 17, ulgowy 15, grupowy 14 zł Miejsce GOK Damasławek. Seanse tylko dzisiaj, w piątek 4 października.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

BIAŁY BÓG. 4 października, godz. 18.00, bilet – 5 zł.

Pies Lili zostaje porzucony i skrzywdzony. Wkrótce czworonóg wraz z innymi zwierzętami mści się na swoich oprawcach.

„KSIĄŻĘ CZARUŚ”. 5 października, godz. 16:00, bilet 5 zł.

Dawno, dawno temu niegodziwa wiedźma rzuciła urok na małego wtedy księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawiło, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca się w nim zakochuje i chce zostać jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. I jak tu rozpoznać autentyczne uczucie?

„MISZMASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3”. 6 października, godz. 18:00, bilet 8 zł.

Rozwiedziona Kasia nadal mieszka z owdowiałą matką we wsi Brzózki i jest dyrektorką miejscowej szkoły. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin, który po latach spędzonych u ojca w Holandii zamierza rozkręcić w Polsce własny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys: profesor Wolański wraz z córką, umęczeni celebryctwem pani Wolańskiej, buntują się i uciekają z domu. Przypadkiem trafiają do wsi Brzózki, gdzie …

Czytaj także

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja

Pogrzeb Huberta Palucha odbędzie się w sobotę

Redakcja