Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Zosia z Mieściska wystąpi dzisiaj w MasterChef Junior! [FOTO]

artdent baner

Program z udziałem 10-letniej Zosi Konarskiej wieczorem na antenie telewizji TVN.

– Kochani, już w niedzielę o godzinie 20.00 zapraszam Was na oglądanie kolejnej edycji MasterChef Junior Polska TVN, w której wystąpi Zośka oraz 15 innych genialnych dzieciaków. A uwierzcie mi, każde z nich jest uzdolnione i każde z nich jest niesamowite. Jeśli jesteście ciekawi jak mali kucharze poradzą sobie z gotowaniem, włączajcie TVN i oglądajcie jakie cuda potrafią tworzyć. Będzie się działo! – tak do oglądania tego programu zachęca pani Jagoda, mama Zosi.

Pani Jagoda już wcześniej zdradziła nam, że Zosia nie tylko bardzo lubi gotować, ale także, że właściwie nie ma jakiejś swojej jednej ulubionej kuchni. Po prostu lubi „pichcić” przeróżne potrawy, a jej gotowanie zaczęło się od… pandemii.

– Córka, jak wszyscy dużo czasu spędzała w domu i tak to się zaczęło, bo musiała zaprzestać swojej dotychczasowej pasji, czyli jeździectwa – tak tłumaczyła pani Jagoda, gdy pierwszy raz pisaliśmy o tym, że jej córka wystąpi w tym popularnym programie.

Na castingu do programu Zosia przygotowała tagliatelle carbonara. Zrobiła to tak świetnie, że przeszła elimnacje i już dzisiaj będziemy mogli oglądać ją na ekranach naszych telewizorów.

A jak Zosi poszło? O tym przekonamy się już dzisiaj i w najbliższych odcinkach.

„MasterChef Junior”

to talent-show, w którym w gotowaniu rywalizują dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Skład jury ósmej odsłony produkcji pozostaje bez zmian. Przygotowane przez uczestników dania oceniane będą przez: Tomasza Jakubiaka, Michela Morana i Annę Starmach.

W roli gości tym razem pojawią się m.in.: Magda Gessler, Hela Kłobucka (zwyciężczyni siódmej edycji „MasterChefa Juniora”), Jakub Tomaszczyk (zwycięzca jedenastej odsłony „MasterChefa”), Sara James oraz Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem (uczestnicy „Azji Express 3”).

Fot. materiały TVN

kondolencje Szulczewska

Czytaj także

Okradli markety w Wągrowcu i Mieścisku. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku [FOTO]

Redakcja

Już wkrótce spotkanie ze znanym polskim aktorem

Redakcja

Zuzia Patelska MISTRZYNIĄ POLSKI!

Redakcja