Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

ZOBACZ! 10 pięknych działek PRZY LESIE szuka nowych właścicieli [FILM i ZDJĘCIA]

Rodzaj:działki (wydana decyzja o warunkach zabudowy)
Lokalizacja:Roszkowo Wągrowieckie
Powierzchnia działek:od 969 m2 do 2328 m2
Media:woda, prąd, gaz – w drodze gminnej

Mogą na nich powstać domy nawet do 250 m2.

Dziś działki, na których można wybudować swój wymarzony dom, rozchodzą się w zawrotnym tempie. Wiele osób szuka idealnego miejsca dla swojej rodziny. Warto jednak zastanowić się i odpowiedzieć na pytanie: w którym miejscu wybudować dom? Podpowiemy: tam, gdzie będzie pięknie, przyjemnie i bezpiecznie!

Z pewnością te cechy są ważne i wielu z nas zwraca na nie uwagę. Czyste, świeże powietrze z daleka od miejskiego smogu i hałasu – to jeden z magnesów, a jeśli dodamy do tego świetną lokalizację i szybkie połączenie komunikacyjne z miastem, to te działki od razu stają się atrakcyjniejsze.

Własny las, świeże powietrze i dużo przestrzeni
W Roszkowie Wągrowieckim mamy do zaoferowania aż 10 urokliwych działek, dla których została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Dzięki niej już dziś wiemy, że na działkach będzie można wybudować domy jednorodzinne do 250 m2 składające się z maksymalnie dwóch kondygnacji. Będą one mogły mieć dachy dwuspadowe lub wielospadowe – to już zależy od przyszłego właściciela.

Warto podkreślić, że wszystkie działki posiadają bezpośredni dostęp do lasu, dzięki czemu każdego dnia będzie można cieszyć się z czystego powietrza oraz zapachu porannej rosy. Ponadto możliwość codziennych spacerów wśród zielonych, wysokich drzew z pewnością ucieszą miłośników przyrody.

Świetna lokalizacja i połączenie
Za kilka lat będzie to piękne osiedle domków jednorodzinnych wkomponowanych w leśne otoczenie. Charakteryzować się z pewnością będzie ciszą, spokojem i dostępnością przyrody. Cudne miejsce, a w dodatku nie „odcięte” od cywilizacji. Już dziś do działek można dojechać drogą asfaltową, przy której znajdują się takie media jak woda, prąd i gaz.

Z tego miejsca, droga do stacji kolejowej w Roszkowie Wągrowieckim zajmuje raptem 3 minuty. A stamtąd już w kilka minut można dojechać do większego miasta: w 15 min. do Wągrowca, w 40 min. do Gniezna i w 40 min. do Poznania, a dodajmy, że szynobusy popularnej PKM (Poznańskiej Kolei Metropolitalnej) kursują do stolicy Wielkopolski co godzinę.

Każdy znajdzie coś dla siebie
Tym razem w ofercie nie znalazła się jedna działka, lecz jest ich aż 10! W naszej ofercie znajdują się te o mniejszej powierzchni i większej, dla tych którzy marzą o wielkim ogrodzie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Roszkowo Wągrowieckie to dobre miejsce zarówno dla tych szukających spokojnej i bezpiecznej okolicy dla swojej rodziny, a jednocześnie z dobrym połączeniem komunikacyjnym, aby łatwo dotrzeć do pracy, ale jest to również dobre miejsce dla tych, którzy szukają ciszy na zasłużonej emeryturze.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

To idealne miejsce dla inwestycji, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Radni zgodzili się na emisję obligacji na ponad 15,7 mln zł

Redakcja

W Wągrowcu PŁONĘŁO auto [FOTO]

Redakcja

Dziś ZNÓW sesja rady miejskiej Wągrowca. Minęły dwa dni i RAJCY muszą się ponownie SPOTKAĆ

Redakcja