serpol praca

Okno na Wągrowiec
Kultura Społeczeństwo Wiadomości

Znani kabareciarze wystąpią w Rogoźnie [ZAPOWIEDŹ]

Zostały ostatnie bilety na sobotni występ dwóch komików z Zielonej Góry.  

Wojtek Kamiński najbardziej znany jest z kabaretu „Jurki”, w którym z sukcesami występował przez wiele lat.

O karierze w stand-upie mówi tak:

– Nagle, któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Umiem policzyć całki, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak bronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam. Zapraszam na mój najnowszy program: „Upadek”.

Michał „mimi” Zenkner od kilkunastu lat działa na scenie komediowej, a najbardziej znany jest chyba z kabaretu K2. Obecnie zajmuje go głównie stand-up. O swoim nowym programie „Średniowiecze” pisze tak:

– Czym jest dorosłość? Jak przemijać z godnością? Jak uniknąć życiowych rozczarowań? Jak wychować dziecko? Jak mieć udane życie seksualne? Nie wiem. I potrafię o tym śmiesznie opowiedzieć. Mówi się, że wraz z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, uczy się i staje dojrzały. Mnie to nie dotyczy. Zapraszam na wycieczkę po życiu czterdziestoletniego gówniarza!

Występ komików już w najbliższą sobotę, 28 października o godzinie 19.00 w ośrodku kultury w Rogoźnie przy ul. Wojska Polskiego 4.

Bilety 50 zł normalne i 45 zł ulgowe (studenci, uczniowie, emeryci, renciści, honorowi dawcy krwi). Można je jeszcze zakupić tutaj:

https://www.kupbilecik.pl

Czytaj także

Śmierć kilkumiesięcznego DZIECKA. Sprawę bada prokuratura

Redakcja

Nie żyje Krzysztof Jaślar, twórca kabaretu „Tey”, który za tydzień miał wystąpić u nas

Redakcja

WAŻNE: Jutro będą utrudnienia w ruchu drogowym

Redakcja