Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

ZŁAPALI GO NA MOTOCYKLU BEZ PRAWKA I Z SĄDOWYM ZAKAZEM. MOŻE POSIEDZIEĆ NAWET 5 LAT!

Zarzuty złamania sądowego zakazu usłyszał dzisiaj 39-latek, którego zatrzymał dzielnicowy.

Dzielnicowy z miejscowego komisariatu podczas pełnionej służby na terenie Kcyni dowiedział się, że ulicami jeździ motocyklista bez wymaganych uprawnień, który dodatkowo prawdopodobnie ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Aby zweryfikować te ustalenia policjant patrolował miasto w poszukiwaniu motocykla Suzuki i faktycznie go znalazł. Pojazd prowadził 39-letni mieszkaniec jednej z podkcyńskich wsi.

Kierowca nie okazał mundurowemu blankietu prawa jazdy, bo jak się okazało nie posiadał uprawnień. Miał za to sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, co okazało się po sprawdzeniu personaliów motocyklisty w policyjnych systemach.

Mieszkaniec podkcyńskiej wsi dostał zakaz dalszej jazdy, jego pojazd przekazano osobie z odpowiednimi uprawnieniami, a 39-latek dostał wezwanie na przesłuchanie. Dzisiaj kryminalni przedstawili motocykliście zarzuty złamania sądowego zakazu, za co grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. Odpowie także za jazdę bez wymaganych uprawnień.

Źródło: KPP Nakło

Czytaj także

ŚMIERTELNY WYPADEK W KALISZANACH: Mężczyzna spadł z wysokości!

Remigiusz Priebe

WYPADEK: AUTO DOSTAWCZE UDERZYŁO W DRZEWO! Droga była częściowo zablokowana. Ranny kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

ZŁAMALI ZAKAZ ZGROMADZEŃ! INTERWENIOWALI POLICJANCI

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej