Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

ZDERZENIE DWÓCH AUT. Sprawcę policja ukarała mandatem [ZDJĘCIA]

Wczoraj około godziny 16.00 doszło do tej kolizji na trasie Margonin-Próchnowo.

W czwartek 21 maja dokładnie o godzinie 16.00 strażaków z OSP Margonin oraz tamtejszych policjantów wezwano do zdarzenia drogowego w okolicy Margonin-Próchnowo. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu okazało się, że w kolizji udział brał peugeot 106 oraz ford. Na szczęście w tym zderzeniu nikt nie został ranny. Funkcjonariusze szybko ustalili, że winę leży po stronie kobiety, kierującej fordem. Na skrzyżowaniu nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do tej kolizji.

Policjanci ukarali ją mandatem. Przez jakiś czas były tam utrudnienia w ruchu.

Źródło: KPP Chodzież/Fot. Jakub Hermaszewski OSP Margonin

Czytaj także

Zderzenie dwóch aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga była zablokowana [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wznowiony ruch kolejowy na szlaku Rogoźno Wielkopolskie – Oborniki Wielkopolskie

Redakcja

ZDERZENIE POCIĄGU Z CIĘŻARÓWKĄ. Jedna osoba NIE ŻYJE. Pociągiem podróżowało kilkanaście osób. Są wśród nich RANNI [FOTO]

Redakcja