Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Zderzenie czterech aut na obwodnicy [FOTO]

Do tego zdarzenia doszło wczoraj rano w Wągrowcu.

Wtorek, 14 października. Około godziny 7.00 służby zaalarmowano o zderzeniu kilku pojazdów na obwodnicy Wągrowca.

Do tego zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania z ulicą Jankowską. Na miejsce natychmiast wysłano straż, policję i pogotowie.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanym wsparcia psychicznego – wyjaśnia Piotr Kaczmarek z wągrowieckiej straży pożarnej.

Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego osoby te zostały przebadane i decyzją kierownika ZRM pozostały na miejscu zdarzenia. Pojazdy na polecenie policji zepchnięto na pobocze drogi, a miejsce przekazano policji.

Czytaj także

WAŻNE: Jutro część mieszkańców Wągrowca będzie bez CIEPŁEJ wody

Redakcja

Jest nowy urzędnik w Ratuszu

Redakcja

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja