Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

Zbuduj dom W POBLIŻU PLAŻY W KOBYLCU: DZIAŁKA z warunkami zabudowy JEST DO WZIĘCIA [ZDJĘCIA]

Rodzaj:działka budowlana
Lokalizacja:Kobylec, ul. Plażowa
Powierzchnia działki:875 m²
Media:prąd, kanalizacja, woda

Atrakcyjna działka na terenie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych może stać się Twoją własnością!

Ładna działka budowlana, w kształcie prostokąta o wymiarach 25×34 metry szuka nowego właściciela. Położona jest w Kobylcu przy skrzyżowaniu ul. Plażowej z ul. Letniskową. To właśnie w tej spokojnej okolicy znajduje się osiedle domów jednorodzinnych utrzymanych w nowoczesnym stylu, o prostej bryle i z własnymi ogrodami.

Bliskość natury i jeziora
Z pewnością to miejsce może się stać wymarzoną oazą dla całej rodziny, do której każdego dnia chętnie będzie się wracało. Dodatkowo usługowa część budynku może stać się bardzo bliskim miejscem pracy nowego nabywcy. Bliskość natury oraz sąsiedztwo domków letniskowych gwarantują, że smogiem nie będzie się trzeba przejmować.

Ponadto dzięki swojej dobrej lokalizacji w kilka minut można przenieść się w idealne miejsce na letni wypoczynek czyli nad wodę! W bliskim sąsiedztwie znajduje się Jezioro Kobyleckie wraz z plażą i kompleksem rekreacyjno-sportowym. Siłownia plenerowa, zjeżdżalnia wodna oraz boisko typu Orlik są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu niedaleko własnego domu będzie można oddać się czynnemu uprawianiu sportu i rekreacji.

Dobra komunikacja
Kobylec położony jest ok. 4,5 km od Wągrowca, więc droga do miasta zajmuje autem raptem 5 minut. Ponadto warto wspomnieć o ścieżce rowerowej wzdłuż drogi nr 190, która wiedzie obok lasu dając przyjemny cień w upalne dni lata. I właśnie ta bardzo popularna wśród miłośników rowerowych podróży ścieżka komunikacyjna, umożliwia dotarcie do Wągrowca w niespełna 15 minut.

Dzięki temu połączeniu można mieszkać na pięknym osiedlu, dynamicznie rozwijającej się wsi i cieszyć się jej turystycznymi i naturalnymi walorami, a jednocześnie w kilka minut dojechać do miasta i korzystać z dóbr, które oferuje m.in. z oferty kina, zakupów w supermarketach oraz pozałatwiać urzędowe sprawy.

Wszystko przygotowane pod budowę
Warto wspomnieć, że dla działki zostało wydane pozwolenie na budowę budynku usługowo-mieszkalnego o powierzchni użytkowej 113,1 m2. Ponadto wyposażona jest w takie media jak: woda, prąd, kanalizacja sanitarna, a dojazd do działki zapewnia droga asfaltowa. Zatem wszystko jest już przygotowane pod budowę domu, który z pewnością będzie cieszyć nowego właściciela.

Kupując działkę z pozwoleniem na budowę możesz zacząć budowę już następnego dnia od zakupu!

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

To idealne miejsce dla inwestycji, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

ALE TEMAT: Trener z wągrowieckiego klubu będzie walczył na gali MMA! [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

COVID-19: Mamy 12 nowych ZAKAŻEŃ. 271 osób na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

WRACAMY DO TEMATU: Mężczyzna zmarł bez udziału osób trzecich

Redakcja