Okno na Wągrowiec


Gorący temat Na sygnale Wiadomości Zdrowie

ZAKAŻONY MINISTER W NIEDZIELĘ BYŁ NA DOŻYNKOWEJ MSZY W SMOGULCU! Z burmistrzem zrobili sobie zdjęcie bez maseczek

Minister poinformował o swoim zakażeniu dzisiaj na twitterze.

Adam Kwiatkowski, sekretarz stanu w kancelarii Prezydenta RP, który poinformował dzisiaj, że jest zarażony koronawirusem, ostatniej niedzieli wraz z rodziną był obecny na gołanieckich gminnych dożynkach w Smogulcu – ustalił fanpejdż Moja Gołańcz – wczoraj, dziś i jutro.

Minister uczestniczył tam między innymi w mszy dziękczynnej. W kościele zrobił też sobie zdjęcie z burmistrzem Gołańczy Mieczysławem Durskim. Obaj nie mieli założonych maseczek. Ich wspólna fotografia została opublikowana w relacji z uroczystości przez fanpejdż wsi Smogulec. Na tym zdjęciu, które publikujemy na górze artykułu, w centralnym miejscu stoi burmistrz Gołańczy Mieczysław Durski, a minister Adam Kwiatkowski i jego rodzina znajdują się po prawej stronie.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3152069634840978&id=418097354904900

Dzisiaj Adam Kwiatkowski poinformował, że poddał się testowi na COVID19 po powrocie z wakacji. Prawdopodobnie część z nich spędzał w Chwaliszewie (należącym do smoguleckiej parafii), goszcząc u właściciela tamtejszego pałacu Janusza Musiała – właściciela i jednocześnie kanclerza poznańskiej Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji.

Źródło: Moja Gołańcz – wczoraj, dziś i jutro
Zdjęcie: Smogulec

Czytaj także

BURMISTRZ KŁECKA W SZPITALU. Adam Serwatka walczy z koronawirusem

Remigiusz Priebe

SANEPID INFORMUJE: U nas KILKASET osób MNIEJ na KWARANTANNIE. Kilkadziesiąt osób WIĘCEJ aktywnie ZAKAŻONYCH

Krzysztof Czapul

19 NOWYCH ZAKAŻEŃ w powiecie wągrowieckim

Krzysztof Czapul