Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Uderzył autem w drzewo. Kierowca ZNIKNĄŁ!

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj, w środę 15 lipca tuż przed Wągrowcem.   

Policję o tym zdarzeniu poinformowano około godziny 13.30. Tuż przed Wągrowcem, na drodze pomiędzy Łaziskami a Wągrowcem (w okolicach zajazdu „Łakina”) samochód osobowy renault scenic uderzył w drzewo.

Na miejscu szybko zjawiła się policja, ale funkcjonariusze zastali tylko otwarty i pusty samochód, bez kierowcy. Funkcjonariusze podejrzewali, że być może poszkodowana osoba lub osoby zostały zabrane do szpitala, więc udali się do wągrowieckiej lecznicy. Tam jednak w ostatnich godzinach nie przywieziono nikogo z wypadku, ani innego zdarzenia drogowego.

Policja poszukuje teraz kierowcy samochodu. Nieoficjalnie wiemy, że funkcjonariusze mają już pierwsze podejrzenia kim on jest. To najpewniej Azjata, ubrany w szare spodnie od dresu i szarą koszulkę.

Na razie nie wiadomo czy kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia na skutek szoku, czy też miał coś na sumieniu.

Czytaj także

Wiosenne Zawody Pływackie „Aktywni NA 100-lecie Nielby” [FOTO/WYNIKI]

Redakcja

Na wągrowieckim Rynku będzie… wojskowa przysięga

Redakcja

PIJANY po kolizji uciekał. Zatrzymali go świadkowie, w tym policjant po służbie [FOTO]

Redakcja