Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: PĘDZIŁ BOBROWNICKĄ! STRACIŁ PRAWKO!

Dziś rano zatrzymano kierowcę, który znacznie przekroczył prędkość.

Dla mieszkańca Margonina początek wakacji zaczął się bardzo pechowo. Około 9.30 zatrzymała go wągrowiecka policja, bo w Wągrowcu na ulicy Bobrownickiej znacznie przekroczył prędkość.

Litości z okazji końca roku szkolnego nie było i kierujący fordem fiesta dostał mandat 400 złotych, 10 punktów karnych i co pewnie dla niego najbardziej dotkliwie – stracił prawo jazdy.

Przypomnijmy, że właśnie na wągrowieckiej ulicy Bobrownickiej  doszło ostatnio d kilku groźnych wypadków.   

Czytaj także

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja