Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Z OSTATNIEJ CHWILI: GWAŁCICIEL ZE SKOKÓW ZATRZYMANY!

26-letni mężczyzna został zatrzymany na terenie Skoków.

– Gwałciciel ze Skoków zatrzymany – poinformowała w sobotę około godziny 22.20. wągrowiecka policja..

– Po 24 godzinach obławy, wytypowany przez policjantów 26-letni mężczyzna został zauważony przez policjantów, gdy szedł na jednej z ulic Skoków. Został natychmiast obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Nie był wcześniej karany za przestępstwa o podobnym charakterze. Dzisiejszą noc spędzi w policyjnym areszcie, po czym zostanie przekazany do dyspozycji prokuratury i przesłuchany – poinformowali funkcjonariusze. Jeśli zarzuty się potwierdzą, to za zgwałcenie grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Przez ponad dobę nie nie udawało się złapać mężczyzny, który wczoraj zgwałcił kobietę na terenie Skoków, w pobliżu cmentarza, gdzie kobieta rekreacyjnie biegała. W związku z tym wągrowiecka policja wystosowała nawet apel do mieszkańców o ostrożność.

Przypomnijmy, że wczoraj, w piątek 19 lutego, w godzinach wieczornych na terenie Skoków doszło do napadu na tle seksualnym. Nieznany mężczyzna w okolicach ulicy Rościńskiej dopuścił się gwałtu na kobiecie.

Sprawca zbiegł. Nieoficjalnie udało się nam jeszcze w piątek ustalić, że był to młody, wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna.

Sprawę potwierdził nam wówczas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu mł. asp. Dominik Zieliński: – Dzisiaj wieczorem otrzymaliśmy informację o zgwałceniu kobiety w miejscowości Skoki. Został ogłoszony alarm dla jednostki, wzmożone siły zostały skierowane do Skoków. Trwają czynności – poinformował nas w piątek rzecznik policji.

Zdjęcie ilustracyjne

Czytaj także

COVID-19: Zmarły dwie osoby z powiatu. Dwucyfrowa liczba nowych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

ALE TEMAT! ŻUBR pojawił się w naszej okolicy [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

COVID-19: Mamy u nas kilkanaście NOWYCH zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Krzysztof Czapul