Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości

GRASUJE GWAŁCICIEL: Policja apeluje, aby NIE WYCHODZIĆ SAMOTNIE po zmroku!

BNP-misja-sam-800x600

Funkcjonariusze proszą także o pomoc w odnalezieniu zboczeńca.

Nadal nie udało się złapać mężczyzny, który wczoraj zgwałcił kobietę na terenie Skoków. W związku z tym wągrowiecka policja wystosowała apel o ostrożność.

= W związku ze zdarzeniami, które miały miejsce w piątkowy wieczór na terenie Skoków, gdzie zaatakowana i skrzywdzona została kobieta – mieszkanka tego miasta, wągrowieccy policjanci apelują, aby zachować ostrożność, zwłaszcza po zmroku. Aby w najbliższym czasie samotne spacery zamienić na te w towarzystwie innej osoby – apeluje Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu.

Funkcjonariusze proszą także o pomoc w odnalezieniu zboczeńca: – Jednocześnie zwracamy się z prośbą do osób, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc w dotarciu do sprawcy piątkowego przestępstwa, o kontakt z policją. Telefon bezpośredni do dyżurnego jednostki: 477-746-211. Wszystkim zapewniamy absolutną anonimowość – deklarują policjanci.

Przypomnijmy, że wczoraj, w piątek 19 lutego, w godzinach wieczornych na terenie Skoków doszło do napadu na tle seksualnym. Nieznany mężczyzna w okolicach ulicy Rościńskiej dopuścił się gwałtu na kobiecie.

Sprawca zbiegł. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że był to młody, wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna. Policja prowadzi obławę.

Sprawę potwierdził nam wówczas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu mł. asp. Dominik Zieliński: – Dzisiaj wieczorem otrzymaliśmy informację o zgwałceniu kobiety w miejscowości Skoki. Został ogłoszony alarm dla jednostki, wzmożone siły zostały skierowane do Skoków. Trwają czynności – poinformował nas w piątek rzecznik policji.

Zdjęcie ilustracyjne OnW.

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe