Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK. DWIE OSOBY TRAFIŁY DO SZPITALA PO ZDERZENIU OSOBÓWEK

Droga przez ponad dwie godziny była zamknięta.

Do wypadku doszło niedaleko miejscowości Wyszyny w gminie Budzyń. O zdarzeniu służby ratunkowe zostały powiadomione w minioną sobotę, tuż przed południem – na drodze między Wyszynami a Stróżewem zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowały cztery osoby.

Po dojeździe na miejsce strażaków z OSP Wyszyny okazało się, że dwóch uczestników wypadku opuściło pojazd o własnych siłach, jednak dwóch kolejnych pozostało w samochodzie. Ratownicy udzielili osobom poszkodowanym pierwszej pomocy, a potem przekazali je przybyłym ekipom pogotowia ratunkowego. Obie zostały zabrane do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do czasu uprzątnięcia jezdni przez strażaków, przez ponad dwie godziny droga była zamknięta. W akcji ratowniczej, oprócz zastępu OSP Wyszyny i dwóch karetek, brały udział dwie ekipy państwowych strażaków z Chodzieży oraz patrol policji.

Źródło: KSRG OSP Wyszyny

Czytaj także

POŻARY: Płoną trawy, trzciny i gałęzie

Remigiusz Priebe

STALKER NĘKAŁ I GROZIŁ MIESZKANCE DAMASŁAWKA. UJĘLI GO POLICJANCI!

Krzysztof Czapul

KILKADZIESIĄT MANDATÓW WLEPILI NASI POLICJANCI W TEN WEEKEND! Kary od 20 do nawet 500 złotych!

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej