Okno na Wągrowiec

Jubileusze Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

JUBILEUSZ: 65 lat przeżyli wspólnie Franciszek i Alfreda Januszewscy! [ZDJĘCIA]

Rzadko komu zdarza się doczekać „Żelaznego Jubileuszu Małżeństwa”, a taką właśnie rocznicę świętowali 15 lutego 2020 roku państwo Januszewscy.

Wraz z jubilatami z tego szczęścia cieszyli się też ich najbliżsi, członkowie wielkiej rodziny, którą małżonkowie stworzyli w trakcie trwania związku – wychowali 4 córki i 4 synów, od których doczekali 17 wnuków i 24 prawnuków.

Państwo Januszewscy związek małżeński zawarli 15 lutego 1955. Po ślubie pracowali w różnych miejscowościach w zakładach związanych z rolnictwem, a w dniu 16 lipca 1979 podjęli pracę w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Lechlinie.

 Tym sposobem, Lechlin i Ziemia Skocka stały się Ich miejscem na ziemi. Tutaj dorastały i w samodzielne życie wkraczały Ich dzieci i wnuki, a obecnie prawnuki, które zawsze są z radością witane przez „dziadków”.

Uroczystości Jubileuszowe naszych „Żelaznych Jubilatów” nie zakończyły się na jednym dniu. Przeciągły się w czasie, a z życzeniami do „naszych bohaterów” pośpieszyli nie tylko najbliżsi, ale i sąsiedzi oraz przyjaciele, a wśród nich sołtys i radny Rady Miejskiej Gminy Skoki Paweł Grabiński.

Z życzeniami do Jubilatów tradycyjnie pospieszył też burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos i kierownik USC Joanny WolickiejPrzywarty. Gratulacjom towarzyszyły też życzenia dalszych lat wspólnego i szczęśliwego życia oraz bukiet kwiatów wraz z pamiątkowym upominkiem, a wizyta ta stała się okazją do rozmów o minionych wydarzeniach oraz o oczekiwaniach jej uczestników.

Źródło: Karolina Stefaniak/UMiG Skoki

Czytaj także

POŻARY: Równocześnie zapaliły się sadze w dwóch domach

Remigiusz Priebe

TEGO MĘŻCZYZNY POSZUKUJE POLICJA! Widziałeś go? To może być PRZESTĘPCA [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Wójt Damasławka zamknął targowisko. Burmistrz Skoków dopuścił handel tylko żywnością i kwiatami

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej