Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

WYJĄTKOWA OKAZJA: Działka PRZY ŚNIEŻYCOWYM JARZE szuka nowego właściciela [ZDJĘCIA]

artdent baner
Rodzaj:działka inwestycyjna
Lokalizacja:Starczanowo, powiat poznański
Powierzchnia działki:7 280 m²
Media:prąd, woda w drodze

Idealne miejsce na śmiały projekt wkomponowany w naturę.

Marzysz o własnej firmie z branży turystycznej, która pozwoli Ci się rozwijać i zapewni spokojną przyszłość? Warto połączyć dobry pomysł na biznes z wypoczynkiem i bliżej przyjrzeć się dużej działce w Starczanowie.

Bajeczne otoczenie wiosennej śnieżycy
Ponad 7 tysięcy metrów terenu do zagospodarowania w Starczanowie, które leży w gminie Murowana Goślina. Niedaleko tego terenu znajduje się florystyczny rezerwat „Śnieżycowy Jar” cieszący się dużą popularnością wśród miłośników przyrody.

To właśnie tu, na blisko 10 hektarach, rośnie, tworząc przepiękne krajobrazy, śnieżyca wiosenna. Warto zatem pomyśleć o stworzeniu tu miejsca hotelowo-usługowego, do którego przybywaliby zmęczeni miejskim zgiełkiem mieszkańcy pobliskiego Poznania.

Działka położona jest wśród ścieżek pieszych i rowerowych co stanowi dodatkowy atut mając na uwadze działalność usługowo-turystyczną.

Wypoczynek i biznes w jednym
Można tu wybudować m.in. hotel marzeń z kortem tenisowym lub boiskiem do piłki plażowej, który z pewnością cieszyłby się popularnością wśród firm mogących w tym miejscu zorganizować konferencje, szkolenia lub wyjazdy integracyjne.

Ponadto można tu wybudować swój własny, wymarzony dom. Miejsca na duży ogród i oryginalne projekty nie zabraknie, a rozciągające się wokół krajobrazy sprawią, że wypoczynek w takim miejscu będzie wyjątkową przyjemnością.

Oczywiście pomysłów może być więcej, tak jak wiele jest możliwości, które daje to miejsce. Sauna, gabinet odnowy biologicznej, restauracja, o której będzie się mówiło w całym województwie…..

Wypoczynek i biznes w jednym – to ciekawe połączenie spotyka się z przychylnym odbiorem przez potencjalnych klientów, którzy cenią sobie komfort pracy w nowoczesnych salach, a jednocześnie chcą zrelaksować się w zacisznym miejscu lub dobrze się bawić po zakończeniu oficjalnych spotkań.

Dla działki obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla okolic Starczanowa gmina Murowana Goślina. Określa on m.in. warunki zabudowy mieszkalnej czy parametry budynków sportowo-rekreacyjnych.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

To idealne miejsce dla inwestycji, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

ZWŁOKI W RZECE W OKOLICACH ULICY SKOCKIEJ W WĄGROWCU!

Redakcja

POŻAR lasu w Nowem [ZDJĘCIA]

Redakcja

Pod Wągrowcem w ogniu stanął młody las [ZDJĘCIA]

Redakcja