Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

WYDARZENIE: Gala MMA już jutro. Dziś zawodnicy stanęli twarzą w twarz!

Kondolencje Karol Krus

10 walk. 20 zawodników. Wągrowiecka Hala OSiR ma być pełna widzów.

Dzisiaj odbyło się oficjalne ważenie zawodników. Sportowcy stanęli także naprzeciw siebie twarzą w twarz. A co nas czeka jutro o 20.?

W pierwszej walce zmierzą się Konrad Nowakowski (84,2 kg) z Bydgoszczy i Norbert Jabłoński (83,7) z Rogoźna (83,7 kg). W drugiej walce wieczoru walczyć będą Krzysztof Kaptur z Poznania (66,1 kg) i Fabian Łuczak z Murowanej Gośliny (65,9 kg). W kolejnej wystąpią Przemysław Giza z Kcyni (76,8 kg) i Michał Kubiak z Murowanej Gośliny (76,4 kg). Następni wojownicy to Jan Ciepłowski z Łodzi (66,3 kg) i Szymon Karolczyk z Gniezna (66,3 kg). Hubert Szklarski z Konina (77,3 kg) będzie walczyć z Kornelem Kaczmarczykiem (77,2 kg). Szóstą walką wieczoru, ważną dla wągrowczan, będzie pojedynek Pawła Brynkiewicza (83,8 kg) z Jarkiem Galubą z Wągrowca (84,1 kg). To będą walki amatorskie.

W pojedynkach zawodowych zmierzą się:

Mateusz Wojtkowiak (70,6 kg) z Krzysztofem Mendlewskim z Murowanej Gośliny. Następna walka to Jacek Królczyk z Kcyni (77,2 kg) kontra Bartosz Zawadzki z Rogoźna (77,6 kg). Przedostatnią walką wieczoru będzie pojedynek Adama Ugorskiego (nie dotarł na ważenie) z Piotrem Kuberskim (83,9 kg).

Walką wieczoru będzie pojedynek Dmytro Horbatowa (67,1 kg) z wągrowczaninem Dawidem Śmiełowskim, reprezentującym klub z Witkowa (67,1 kg).

Organizatorzy proszą widzów, aby nie przychodzili na ostatnią chwilę. Wejście od 18.30. Gala Slugfest 16 wystartuje punktualnie o godz. 20.  

Czytaj także

Nasi policjanci oddali cześć zmarłemu żołnierzowi [FILM]

Krzysztof Czapul

Honorowe Obywatelstwo Wągrowca dla zasłużonego dyrygenta

Redakcja

Co z plażą w sezonie? Na razie odblokowano tam pomosty

Krzysztof Czapul