Okno na Wągrowiec

Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

WOJOWNIK WRACA DO KLATKI! To już pewne – Jarek Galuba będzie walczył na gali MMA w rodzinnym Wągrowcu!

14 marca nasz zawodnik MMA będzie walczył przed własną publicznością.

Najpierw dowiedzieliśmy się, że kolejna gala MMA 18 Slugfest ponownie zawita do Wągrowcu. Odbędzie się ona już 14 marca w wągrowieckiej hali OSiR.

– Emocje po naszej ostatniej gali oraz okresie świąteczno-noworocznym powoli opadają, a my nie zwalniamy tempa i już dziś zapraszamy Was wszystkich na kolejną galę – informują organizatorzy.

Walki jak zawsze odbędą się w specjalnej klatce. Zaplanowanych zostało w sumie 10 walk w formule MMA. Teraz organizatorzy ujawnili pierwszego wojownika – to wągrowczanin Jarek Galuba.

Przypomnijmy, że swoją pierwszą walkę w maju ubiegłego roku Jarek przegrał przez wskazanie. Pierwsze koty za płoty i już druga walka, w listopadzie w Gnieźnie, zakończyła się pełnym sukcesem – nasz wojownik potrzebował tylko kilkunastu sekund, żeby pokonać swojego rywala.

Teraz czas na zwycięstwo przed własną publicznością!

Czytaj także

ZAGINĄŁ MAREK ORGANEK Z WĄGROWCA! Policja apeluje o pomoc w jego odnalezieniu [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

UWAGA! DRZEWA SPADŁY NA ULICE! Jedno przygniotło samochód. Droga była zablokowana. Inne spadło na moście przy Rynku [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Kolejne paczkomaty stanęły w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej