WODA z wodociągu w Kobylcu jest już ZDATNA do spożycia
Wągrowiecki Sanepid właśnie wystosował najnowszy komunikat w tej sprawie. Kilka dni temu informowaliśmy, że woda z ujęcia z tego wodociągu nadaje się do spożycia przez...
Najnowsze wiadomości z Wągrowca, powiatu wągrowieckiego i okolicznych gmin

