Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości

Pan Błażej uległ poważnemu wypadkowi. O pomoc prosi jego żona z dziećmi

Błażej Pech z Kobylca kilka tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi w Niemczech. Właśnie ruszyła zbiórka z pomocą.

Błażej Pech to bardzo pracowity i pomocny człowiek, mąż i ojciec dwójki dzieci. Ma 47 lat. 4 lutego 2024 roku uległ  nieszczęśliwemu wypadkowi. To był upadek z dużej wysokości. Doznał dużego uszczerbku na zdrowiu. Rozległy uraz głowy wraz z dużym obrzękiem, rozległe złamanie żeber, złamanie kości w pierścieniu miednicy, rozszczepienie stawu krzyżowo-biodrowego, złamanie na kręgosłupie oraz uraz kręgów.

– Obecnie mój mąż przebywa w szpitalu w Niemczech, bo tam doszło do wypadku. Lekarze w szpitalu każdego dnia walczą o jego lepszy stan, aby mógł wykonać swój pierwszy krok,  o którym tak bardzo marzy – tłumaczy jego żona Kamila.

Pan Błażej przeszedł  już trzy trudne i skomplikowane operacje, które były konieczne, a kolejne operacje i zabiegi są planowane  w późniejszym czasie.

Niestety, po opuszczeniu szpitala konieczna  będzie kosztowna i codzienna rehabilitacja, wizyty domowe lekarza  a także systematyczne wizyty u lekarzy specjalistów. Kwota jaką uda się zebrać podczas zbiórki zostanie przeznaczona na opisany cel. W domu w Polsce czekają na Błażeja dzieci syn i córka, które tęsknią bardzo za tatą.

– Bardzo proszę w imieniu Błażeja, jak również swoim, o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, aby mógł on wrócić do zdrowia i dawnej sprawności. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc oraz za udostępnienie informacji o naszej zbiórce. Serdecznie dziękuję i trzymajcie kciuki – apeluje o pomoc pani Kamila z dziećmi.

POMÓC MOŻNA TUTAJ:

https://pomagam.pl/

Źródło: pomagam.pl

Czytaj także

Zderzenie auta osobowego i ciężarówki z drewnem. Kilka osób trafiło do szpitali [FOTO]

Redakcja

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja

20 lat pracy zawodowej dyrektorki przedszkola

Redakcja