Okno na Wągrowiec


Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

W Łeknie część KLAS na nauczaniu zdalnym i kwarantannie. W Pawłowie Żońskim zajęcia w szkole i przedszkolu ZAWIESZONE, a część uczniów na kwarantannie

Komunikat Wójta Gminy Wągrowiec w sprawie sytuacji epidemicznej w gminnych placówkach oświatowych.

Zakażenie koronawirusem wykryto u nauczyciela w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łeknie oraz u nauczyciela w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowie Żońskim.

KOMUNIKAT WÓJTA PRZEMYSŁAWA MAJCHRZAKA:

„ W związku  pozytywnym testem zakażenia SARS-CoV-2 u jednego z nauczycieli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łeknie uczniowie klas: 4a, 4b, 5, 6a, 6b, od 19 do 23 października 2020 r. uczą się w trybie zdalnym. Uczniowie, którzy mieli kontakt z zarażonym nauczycielem przebywają w kwarantannie do 23 października br.

W związku z pozytywnym testem zakażenia SARS-CoV-2  u jednego z nauczycieli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowie Żońskim w dniach 22 i 23 październik 2020 r.  zawieszone są zajęcia w Szkole Podstawowej, natomiast od 26 do 30 października br. dla wszystkich uczniów prowadzone będą zajęcia zdalnie. Zajęcia w Przedszkolu zostały zawieszone od 22 do 30 października 2020 r. Uczniowie klas 5 i 7, którzy mieli kontakt z zakażonym nauczycielem przebywają w kwarantannie do 26 października br.”.

Fot. ilustracyjne

Czytaj także

Dowcipem w koronawirusa. Na słupach i tablicach pojawią się też konkursowe prace [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

1 osoba ZMARŁA i 23 nowe ZAKAŻENIA w powiecie wągrowieckim

Krzysztof Czapul

3 osoby ZMARŁY i 17 NOWYCH ZAKAŻEŃ w powiecie wągrowieckim

Krzysztof Czapul